Seko mums Šodien saziedoti jau 1,539.28 €

Palīdzi "Labajām mājām" 2020

Atskaite 31.08.2020

ATSKAITE PAR 2020.GADA MAIJU- 31.AUGUSTU:

Laika periodā no maija līdz augusta beigām "Labajās mājās" tika uzņemti 18 jauni kaķi un 70 suņi. Par ziedotajiem līdzekļiem šajā periodā apmaksāti rēķini par elektroenerģiju patversmes kompleksa uzturēšanai, apkures granulām, kā arī iegādāti dezinfekcijas un saimniecības līdzekļi. Par saziedotajiem līdzekļiem bija iespējams nodrošināt nozīmīgu daļu no dzīvnieku kopēju atalgojuma.

Pandēmija atstājusi finansiālu robu dzīvnieku patversmes “Labās mājas” līdzekļos, ziedojumi dzīvnieku uzturēšanai ievērojami sarukuši. Lai arī turpmāk spētu nodrošināt kvalitatīvu patversmes iemītnieku aprūpi, maijā tika uzsākta kampaņa “Tagad Tu saproti” ar mērķi informēt sabiedrību un piesaistīt līdzekļus. Kampaņas “Tagad Tu saproti” iemesls ir ne tikai tik ļoti nepieciešamie ziedojumi, bet arī samilzusī vajadzība kliedēt mītus par patversmes izmaksu pozīcijām un ienākumu avotiem. Tikai nelielu daļu no patversmes uzturēšanas izmaksām veido dzīvnieku barība un inventārs, tāpēc stāstījam, piemēram, arī par ar cilvēkresursiem saistītajiem izdevumiem.

No maija patversmē sākās kaķēnu laiks, tāpēc arī dzīvnieku patversmē “Labās mājas” uzturas daudzi kaķēni. Katru dienu tiek saņemti zvani par grūsnām kaķu mammām un dažāda vecuma mazulīšiem. Patversmē par uzņemtajām kaķenītēm un kaķēniem rūpējas, atveseļo un meklēj mājas. Ar jaunajiem īpašniekiem tiek izrunātas problēmas, kas saistītas ar dzīvnieku nekontrolētu vairošanos un tiek stāstīts par sterilizācijas nozīmību.

Lai palīdzētu mazajiem minčiem izaugt par drošiem, draudzīgiem un patīkamiem mājas mīluļiem, jaunieši tiek aicināti daļu sava vasaras brīvlaika pavadīt, palīdzot kaķēniem. Priecē, ka sabiedrības interese ir liela un ik dienu patversmi apciemo vairāki brīvprātīgie. Dažāda vecuma bērni un jaunieši pavada laiku ar patversmē mītošajiem kaķēniem – ņem rokās, glāsta, bužina kažociņu, runā un spēlējas. Šī nodarbe palīdz gan dzīvniekiem, gan pašiem jauniešiem, kuri mācās rūpēties par dzīvniekiem un labāk izprot patversmes lomu sabiedrībā.

Finanšu atskaite:
Elektroenerģijas apmaksa (3 mēn.): 907.27 EUR
Dzīvnieku kopēju atalgojums (3 mēn.): 3477.49 EUR
Dezinfekcijas un saimniecības līdzekļi: 47.04 EUR
Kokskaidu granulu iegāde: 1188.82 EUR
Kopā: 5620.62 EUR

 

Citi aktuāli projekti

Dakteris POGA

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Ligitai Pavlovičai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

237 252.86 €