Seko mums Šodien saziedoti jau 6,519.00 €

Palīdzi "Labajām mājām" 2020

Dzīvnieku patversmes “Labās mājas” nosaukums norāda tā būtību – labas pagaidu mājas un kvalitatīva aprūpe tiem, kuri savu pajumti zaudējuši. Turpinot vairāk nekā pirms divdesmit gadiem aizsākto smago darbu, kad tika izveidota pirmā suņu patversme Latvijā, šobrīd Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa darbojas mūsdienīgā dzīvnieku patversmē Mežapurva ielā 2, Rīgā. “Labās mājas” ir dzīvnieku turēšanas apstākļiem atbilstošākā dzīvnieku patversme Latvijā. Uz laiku, kamēr suņi un kaķi uzturas "Labajās mājās", patversmes darbinieki uzņemamas pilnu atbildību par dzīvnieku labturību. Šajā laikā jānodrošina dzīvniekus ar visu nepieciešamo – siltumu, piemērotu barību, veterināro aprūpi, pastaigām un socializāciju.

"Labās mājas" darbojas pēc "no-kill" principa. Dzīvnieku uzturēšanās laiks patversmē netiek ierobežots, tāpat netiek pieļauta komunikablu un adekvātas uzvedības dzīvnieku eitanāzija. Atšķirībā no pašvaldību patversmēm, kurās uzņemtajiem dzīvniekiem finansējums ir nodrošināts vismaz pirmajām 14 dienām, „Labajās mājās” 80 procenti dzīvnieku jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem. Taču „Labajām mājām” nav „savu līdzekļu”, ir tikai sabiedrības atbalsts. Ziedojumi, kuri dod iespēju palīdzēt. Līdz šim ar sabiedrības atbalstu 20 gados izdevies izglābt vairāk kā 15 tūkstošus dzīvnieku.

Katram nelaimē iekļuvušajam četrkājim – pazudušam, pamestam, cietušam autoavārijā, piesietam mežā pie koka, iebāztam maisā slīcināšanai vai izmestam grāvmalā- mēs viņam varam palīdzēt, sniegt siltumu un drošības sajūtu tikai pateicoties ziedotāju atbalstam!

Dzīvnieku patversmē suņus un kaķus pilnībā atveseļo un izārstē. Jaunajiem saimniekiem tiek atdoti veseli un socializēti mīļdzīvnieki. Mūsu lozungs - Jūs varat uzticēties dzīvniekiem no Labajām mājām! Ja šobrīd vēl neesi gatavs piedāvāt mājas kādam no patversmes iemītniekiem, sniedz atbalstu "Labajām mājām" un palīdzi suņiem un kaķiem sagaidīt savu īsto ģimeni patversmē!

Par saziedotajiem līdzekļiem plānots paredzēt vismaz 250 kaķiem un 250 suņiem, sedzt barības izmaksas, iepērkot granulas apkures nodrošināšanai, sedzot elektroenerģijas izmaksas un nodrošinot dzīvnieku kopēja atalgojumu.

Projekts ievietots portālā 10.03.2020

Projekts noslēgts 01.01.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Latvijas - Ukrainas mikroķirurģijas attīstība

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 699 618.68 €