Follow us Today has already donated 3,979.84 €

Palīdzi "Labajām mājām" 2020

Dzīvnieku patversmes “Labās mājas” nosaukums norāda tā būtību – labas pagaidu mājas un kvalitatīva aprūpe tiem, kuri savu pajumti zaudējuši. Turpinot vairāk nekā pirms divdesmit gadiem aizsākto smago darbu, kad tika izveidota pirmā suņu patversme Latvijā, šobrīd Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa darbojas mūsdienīgā dzīvnieku patversmē Mežapurva ielā 2, Rīgā. “Labās mājas” ir dzīvnieku turēšanas apstākļiem atbilstošākā dzīvnieku patversme Latvijā. Uz laiku, kamēr suņi un kaķi uzturas "Labajās mājās", patversmes darbinieki uzņemamas pilnu atbildību par dzīvnieku labturību. Šajā laikā jānodrošina dzīvniekus ar visu nepieciešamo – siltumu, piemērotu barību, veterināro aprūpi, pastaigām un socializāciju.

"Labās mājas" darbojas pēc "no-kill" principa. Dzīvnieku uzturēšanās laiks patversmē netiek ierobežots, tāpat netiek pieļauta komunikablu un adekvātas uzvedības dzīvnieku eitanāzija. Atšķirībā no pašvaldību patversmēm, kurās uzņemtajiem dzīvniekiem finansējums ir nodrošināts vismaz pirmajām 14 dienām, „Labajās mājās” 80 procenti dzīvnieku jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem. Taču „Labajām mājām” nav „savu līdzekļu”, ir tikai sabiedrības atbalsts. Ziedojumi, kuri dod iespēju palīdzēt. Līdz šim ar sabiedrības atbalstu 20 gados izdevies izglābt vairāk kā 15 tūkstošus dzīvnieku.

Katram nelaimē iekļuvušajam četrkājim – pazudušam, pamestam, cietušam autoavārijā, piesietam mežā pie koka, iebāztam maisā slīcināšanai vai izmestam grāvmalā- mēs viņam varam palīdzēt, sniegt siltumu un drošības sajūtu tikai pateicoties ziedotāju atbalstam!

Dzīvnieku patversmē suņus un kaķus pilnībā atveseļo un izārstē. Jaunajiem saimniekiem tiek atdoti veseli un socializēti mīļdzīvnieki. Mūsu lozungs - Jūs varat uzticēties dzīvniekiem no Labajām mājām! Ja šobrīd vēl neesi gatavs piedāvāt mājas kādam no patversmes iemītniekiem, sniedz atbalstu "Labajām mājām" un palīdzi suņiem un kaķiem sagaidīt savu īsto ģimeni patversmē!

Par saziedotajiem līdzekļiem plānots paredzēt vismaz 250 kaķiem un 250 suņiem, sedzt barības izmaksas, iepērkot granulas apkures nodrošināšanai, sedzot elektroenerģijas izmaksas un nodrošinot dzīvnieku kopēja atalgojumu.

The Project is placed online on: 10.03.2020

Projekts noslēgts 01.01.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Ernestam Gūtmanim

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Palīdzība Annai Pužulei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

229 130.80 €