Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Okupācijas pieminekļa nojaukšana

Paldies par ziedojumiem! Ziedojumi tiks izlietoti saskaņā ar likumu "Par padomju un nacistisko režīmu slavinošu objektu eksponēšanas aizliegumu un to demontāžu Latvijas Republikas teritorijā".
 
Simboliem ir nozīme. Piemineklis Uzvaras laukumā ir simbols, kas pamatnācijai atgādina par represijām, zaudētām dzīvēm un valsts okupāciju. Mēs nedrīkstam noskatīties uz agresiju, mēs nevaram to pieļaut savās mājās, Latvijas galvaspilsētā. Ukraina cīnās par savas valsts neatkarību un atvaira brutālu Krievijas iebrukumu, un nekādas provokācijas un naida kurināšana Latvijā nav pieņemama.
Latvijas tauta gadu desmitiem bijusi apspiesta. Pašlaik atkal tiek mēģināts uzbrukt tautu pašnoteikšanās tiesībām. Mūsu senču pārdzīvotais smagajos okupācijas gados un mūsu vecāku atgūtā neatkarība nav aizmirsta, tā tiek godāta un cienīta.
 
Latvijas tautai rūp brīva un demokrātiska valsts, tadēļ Okupācijas piemineklim nav vietas Latvijā. Tas ir simbols okupācijai, pie kura pulcējas kara un vardarbības sludinātāji, un viņu okupāciju slavinošie saukļi un simboli aptraipa mūsu tautas vēsturi, cieņu un vērtības!
 
Aicinām ziedot Okupācijas pieminekļa nojaukšanai. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti būvgružu izvešanai.
 
"4.maija Deklarācijas klubs" ir patrons šim projektam, jo iestājas par Okupācijas staba nojaukšanu! Pateicamies "4.maija Deklarācijas klubam" par neatkarīgu Latviju!
 

Projekts ievietots portālā 11.05.2022

Projekts noslēgts 27.06.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība ārkārtas situācijās

Droni Ukrainai!

Drošie soļi

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €