Follow us Today has already donated 4,091.00 €

Okupācijas pieminekļa nojaukšana

Paldies par ziedojumiem! Ziedojumi tiks izlietoti saskaņā ar likumu "Par padomju un nacistisko režīmu slavinošu objektu eksponēšanas aizliegumu un to demontāžu Latvijas Republikas teritorijā".
 
Simboliem ir nozīme. Piemineklis Uzvaras laukumā ir simbols, kas pamatnācijai atgādina par represijām, zaudētām dzīvēm un valsts okupāciju. Mēs nedrīkstam noskatīties uz agresiju, mēs nevaram to pieļaut savās mājās, Latvijas galvaspilsētā. Ukraina cīnās par savas valsts neatkarību un atvaira brutālu Krievijas iebrukumu, un nekādas provokācijas un naida kurināšana Latvijā nav pieņemama.
Latvijas tauta gadu desmitiem bijusi apspiesta. Pašlaik atkal tiek mēģināts uzbrukt tautu pašnoteikšanās tiesībām. Mūsu senču pārdzīvotais smagajos okupācijas gados un mūsu vecāku atgūtā neatkarība nav aizmirsta, tā tiek godāta un cienīta.
 
Latvijas tautai rūp brīva un demokrātiska valsts, tadēļ Okupācijas piemineklim nav vietas Latvijā. Tas ir simbols okupācijai, pie kura pulcējas kara un vardarbības sludinātāji, un viņu okupāciju slavinošie saukļi un simboli aptraipa mūsu tautas vēsturi, cieņu un vērtības!
 
Aicinām ziedot Okupācijas pieminekļa nojaukšanai. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti būvgružu izvešanai.
 
"4.maija Deklarācijas klubs" ir patrons šim projektam, jo iestājas par Okupācijas staba nojaukšanu! Pateicamies "4.maija Deklarācijas klubam" par neatkarīgu Latviju!
 

The Project is placed online on: 11.05.2022

Project completed 27.06.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Anitai Ogai

Palīdzība Nikolajam Verņickim

Body Armour Vests for Ukraine's Medics

Twitter Convoy for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 330 909.78 €