Seko mums Šodien saziedoti jau 6,589.70 €

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Attīstot un paplašinot akciju “Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē”, pianists Andrejs Osokins aicina ziedot universālo maltīšu komplektu iegādei, kas tiks nogādāti uz fronti Ukrainā. Vienā šādā komplektā ir gan pilnvērtīga maltīte, maisiņš ar reaģentu, kas, reaģējot uz 50 ml auksta ūdens, uzkarst un sniedz iespēju uzsildīt šo maltīti frontes apstākļos bez elektrības un uguns palīdzības, kā arī šokolādes un musli batoniņi, riekstu un rozīņu maisījums, auzu biezputras porcija, tēja, kafija, šokolādes dzēriens, maize, konfekte, antibakteriāla un parastās salvetes, karote.

Akcija tiek īstenota sadarbībā ar Ukrainas vēstniecību Latvijā, ukraiņu biedrību konfederāciju “Viche”, kas nogādās maltīšu komplektus uz fronti Ukrainā, un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Akcija uzsākta 20. janvārī Andreja Osokina solokoncerta laikā “Ola Foundation” kultūrtelpā, kur pianists kopā ar Ukrainas vēstnieku Latvijā Oleksandru Miščenko pateicās visiem par atbalstu iepriekšējās akcijās un aicināja Andreja Osokina koncertu apmeklētājus un visu Latvijas sabiedrību ziedot maltīšu komplektiem ukraiņu karavīriem frontē, tādejādi atbalstot Ukrainas armiju.

Andrejs Osokins uzskata, ka “īpaši šajos laikos, kad situācija frontē ir tik nestabila un sarežģīta, motivēt un atbalstīt ukraiņu karavīrus ir ārkārtīgi svarīgi, jo tieši Ukrainas armija ir galvenais spēks, kas glābj Eiropu un Latviju no tiem draudiem, ko putina Krievijas armija nes visai pasaulei.”

Akcija “Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē” tika uzsākta 2022. gada 10. oktobrī. Tās laikā saziedoti jau vairāk kā 100 000 EUR, nodrošinot iespēju uz fronti Ukrainā nogādāt jau 20 000 silto maltīšu komplektus. Tā pieejama šeit. 

Projekts ievietots portālā 20.01.2023

Projekts noslēgts 23.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Marijai Bozovičai

Palīdzība ukraiņiem ar kāju amputācijām

Rūpju bērnu māmiņām

Esi piemērs!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 951 524.30 €