Follow us Today has already donated 24,601.58 €

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Attīstot un paplašinot akciju “Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē”, pianists Andrejs Osokins aicina ziedot universālo maltīšu komplektu iegādei, kas tiks nogādāti uz fronti Ukrainā. Vienā šādā komplektā ir gan pilnvērtīga maltīte, maisiņš ar reaģentu, kas, reaģējot uz 50 ml auksta ūdens, uzkarst un sniedz iespēju uzsildīt šo maltīti frontes apstākļos bez elektrības un uguns palīdzības, kā arī šokolādes un musli batoniņi, riekstu un rozīņu maisījums, auzu biezputras porcija, tēja, kafija, šokolādes dzēriens, maize, konfekte, antibakteriāla un parastās salvetes, karote.

Akcija tiek īstenota sadarbībā ar Ukrainas vēstniecību Latvijā, ukraiņu biedrību konfederāciju “Viche”, kas nogādās maltīšu komplektus uz fronti Ukrainā, un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Akcija uzsākta 20. janvārī Andreja Osokina solokoncerta laikā “Ola Foundation” kultūrtelpā, kur pianists kopā ar Ukrainas vēstnieku Latvijā Oleksandru Miščenko pateicās visiem par atbalstu iepriekšējās akcijās un aicināja Andreja Osokina koncertu apmeklētājus un visu Latvijas sabiedrību ziedot maltīšu komplektiem ukraiņu karavīriem frontē, tādejādi atbalstot Ukrainas armiju.

Andrejs Osokins uzskata, ka “īpaši šajos laikos, kad situācija frontē ir tik nestabila un sarežģīta, motivēt un atbalstīt ukraiņu karavīrus ir ārkārtīgi svarīgi, jo tieši Ukrainas armija ir galvenais spēks, kas glābj Eiropu un Latviju no tiem draudiem, ko putina Krievijas armija nes visai pasaulei.”

Akcija “Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē” tika uzsākta 2022. gada 10. oktobrī. Tās laikā saziedoti jau vairāk kā 100 000 EUR, nodrošinot iespēju uz fronti Ukrainā nogādāt jau 20 000 silto maltīšu komplektus. Tā pieejama šeit. 

The Project is placed online on: 20.01.2023

Project completed 23.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Dominikam Lūkasam Jansonam

Make a Child's Dream Come True!

Palīdzība Dināram Kalniņam

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 461 537.29 €