Seko mums Šodien saziedoti jau 406.00 €

Laimīgas vecumdienas, laimīgi dzīvnieki

Atskaite 10.12.2021

Laikā no 1. novembra līdz 10. decembrim esam palīdzējuši 12 senioriem, kuri gan līdzekļu trūkumu, gan savas veselības stāvokļa dēļ nav varējuši parūpēties par saviem mājdzīvniekiem. Esam palīdzējuši gan ar veterināro pakalpojumu sniegšanu - vakcinējot, sterilizējot, apstrādājot pret parazītiem un ārstējot suņus un kaķus, gan arī vairākus kaķus uzņemot patversmē, jo sirmgalvis pats vairs nav bijis spējīgs parūpēties par savu mīļdzīvnieku.
Palīdzība ir sniegta 12 mazturīgiem senioriem, kuri gan līdzekļu trūkumu, gan savas veselības stāvokļa dēļ, vairs nav varējuši parūpēties par saviem mājdzīvniekiem, tāpēc dzīvnieks tika uzņemts patversmē jaunu saimnieku meklējumos. Visi patversmē uzņemtie kaķi tika apstrādāti pret parazītiem, vakcinēti atbilstoši vecumam un sterilizēti, ja saimnieks par to nebija jau parūpējies. Visi šie patversmē uzņemtie kaķi bija gados veci dzīvnieki, tāpēc patversmes veterinārajā klīnikā tiem tika sniegta arī nepieciešamā veterinārā palīdzība, ārstēšana un aprūpe, kā arī , ja bija nepieciešams, dzīvnieki tika nodorošināti ar atbilstošu ārstniecisko barību.
Daļa mazturīgo senioru dzīvnieki projekta ietvaros tika vakcinēti, mikročipēti un reģistrēti LDC, sterilizēti, apstrādāti pret parazītiem un ārstēti, bet kuri pēcāk laimīgi atgriezās pie saviem saimniekiem.

Finanšu atskaite:
Medikamenti EUR 316,66
Dzīvnieku barība EUR 110,34
Kopā izlietots EUR 427,00

 

Laikā no 1. marta līdz 31. oktobrim esam palīdzējuši 45 senioriem, kuri gan līdzekļu trūkumu, gan savas veselības stāvokļa dēļ nav varējuši parūpēties par saviem mājdzīvniekiem. Esam palīdzējuši gan ar veterināro pakalpojumu sniegšanu - vakcinējot, sterilizējot, apstrādājot pret parazītiem un ārstējot suņus un kaķus, gan arī vairākus kaķus uzņemot patversmē, jo sirmgalvis pats vairs nav bijis spējīgs parūpēties par savu mīļdzīvnieku.

Palīdzība ir sniegta 45 mazturīgiem senioriem, kuri gan līdzekļu trūkumu, gan savas veselības stāvokļa dēļ, vairs nav varējuši parūpēties par saviem mājdzīvniekiem, tāpēc dzīvnieks tika uzņemts patversmē jaunu saimnieku meklējumos. Visi patversmē uzņemtie kaķi tika apstrādāti pret parazītiem, vakcinēti atbilstoši vecumam un sterilizēti, ja saimnieks par to nebija jau parūpējies. Liela daļa šo uzņemto kaķu bija gados veci dzīvnieki, tāpēc patversmes veterinārajā klīnikā tiem tika sniegta arī nepieciešamā veterinārā palīdzība, ārstēšana un aprūpe, kā arī , ja bija nepieciešams, dzīvnieki tika nodorošināti ar atbilstošu ārstniecisko barību.
Daļa mazturīgo senioru dzīvnieki projekta ietvaros tika vakcinēti, mikročipēti un reģistrēti LDC, sterilizēti, apstrādāti pret parazītiem un ārstēti, bet kuri pēcāk laimīgi atgriezās pie saviem saimniekiem.

Finanšu atskaite:
Darba samaksa patversmes dabiniekiem EUR 3144,01
Dzīvnieku barība EUR 174,65
Medikamenti, ķirurģijas materiāli EUR 212,73
Saimnieciības preces EUR 186,67
Dezinfekcijas līdzekļi un higiēnas preces EUR 243,94
Kopā izlietots EUR 3 962

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Albertam Strautmanim

Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē

Palīdzi bērniem staigāt!

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 672 391.08 €