Follow us Today has already donated 160.00 €

Laimīgas vecumdienas, laimīgi dzīvnieki

Report 10.12.2021

Laikā no 11. decembra līdz 31. decembrim esam palīdzējuši 25 senioriem, kuri gan līdzekļu trūkumu, gan savas veselības stāvokļa dēļ nav varējuši parūpēties par saviem mājdzīvniekiem. Esam palīdzējuši gan ar veterināro pakalpojumu sniegšanu - vakcinējot, sterilizējot, apstrādājot pret parazītiem un ārstējot suņus un kaķus, gan arī vairākus kaķus uzņemot patversmē, jo sirmgalvis pats vairs nav bijis spējīgs parūpēties par savu mīļdzīvnieku.
Palīdzība ir sniegta 25 mazturīgiem senioriem, kuri gan līdzekļu trūkumu, gan savas veselības stāvokļa dēļ, vairs nav varējuši parūpēties par saviem mājdzīvniekiem, tāpēc dzīvnieks tika uzņemts patversmē jaunu saimnieku meklējumos. Visi patversmē uzņemtie kaķi tika apstrādāti pret parazītiem, vakcinēti atbilstoši vecumam un sterilizēti, ja saimnieks par to nebija jau parūpējies. Liela daļa šo uzņemto kaķu bija gados veci dzīvnieki, tāpēc patversmes veterinārajā klīnikā tiem tika sniegta arī nepieciešamā veterinārā palīdzība, ārstēšana un aprūpe, kā arī , ja bija nepieciešams, dzīvnieki tika nodorošināti ar atbilstošu ārstniecisko barību.
Daļa mazturīgo senioru dzīvnieki projekta ietvaros tika vakcinēti, mikročipēti un reģistrēti LDC, sterilizēti, apstrādāti pret parazītiem un ārstēti, bet kuri pēcāk laimīgi atgriezās pie saviem saimniekiem.

Finanšu atskaite:
Darba samaksa patversmes darbiniekiem EUR 2228,17
Medikamenti, ķirurģijas materiāli EUR 151,43
Kopā izlietots EUR 2 379,60

Laikā no 1. novembra līdz 10. decembrim esam palīdzējuši 12 senioriem, kuri gan līdzekļu trūkumu, gan savas veselības stāvokļa dēļ nav varējuši parūpēties par saviem mājdzīvniekiem. Esam palīdzējuši gan ar veterināro pakalpojumu sniegšanu - vakcinējot, sterilizējot, apstrādājot pret parazītiem un ārstējot suņus un kaķus, gan arī vairākus kaķus uzņemot patversmē, jo sirmgalvis pats vairs nav bijis spējīgs parūpēties par savu mīļdzīvnieku.
Palīdzība ir sniegta 12 mazturīgiem senioriem, kuri gan līdzekļu trūkumu, gan savas veselības stāvokļa dēļ, vairs nav varējuši parūpēties par saviem mājdzīvniekiem, tāpēc dzīvnieks tika uzņemts patversmē jaunu saimnieku meklējumos. Visi patversmē uzņemtie kaķi tika apstrādāti pret parazītiem, vakcinēti atbilstoši vecumam un sterilizēti, ja saimnieks par to nebija jau parūpējies. Visi šie patversmē uzņemtie kaķi bija gados veci dzīvnieki, tāpēc patversmes veterinārajā klīnikā tiem tika sniegta arī nepieciešamā veterinārā palīdzība, ārstēšana un aprūpe, kā arī , ja bija nepieciešams, dzīvnieki tika nodorošināti ar atbilstošu ārstniecisko barību.
Daļa mazturīgo senioru dzīvnieki projekta ietvaros tika vakcinēti, mikročipēti un reģistrēti LDC, sterilizēti, apstrādāti pret parazītiem un ārstēti, bet kuri pēcāk laimīgi atgriezās pie saviem saimniekiem.

Finanšu atskaite:
Medikamenti EUR 316,66
Dzīvnieku barība EUR 110,34
Kopā izlietots EUR 427,00

 

Laikā no 1. marta līdz 31. oktobrim esam palīdzējuši 45 senioriem, kuri gan līdzekļu trūkumu, gan savas veselības stāvokļa dēļ nav varējuši parūpēties par saviem mājdzīvniekiem. Esam palīdzējuši gan ar veterināro pakalpojumu sniegšanu - vakcinējot, sterilizējot, apstrādājot pret parazītiem un ārstējot suņus un kaķus, gan arī vairākus kaķus uzņemot patversmē, jo sirmgalvis pats vairs nav bijis spējīgs parūpēties par savu mīļdzīvnieku.

Palīdzība ir sniegta 45 mazturīgiem senioriem, kuri gan līdzekļu trūkumu, gan savas veselības stāvokļa dēļ, vairs nav varējuši parūpēties par saviem mājdzīvniekiem, tāpēc dzīvnieks tika uzņemts patversmē jaunu saimnieku meklējumos. Visi patversmē uzņemtie kaķi tika apstrādāti pret parazītiem, vakcinēti atbilstoši vecumam un sterilizēti, ja saimnieks par to nebija jau parūpējies. Liela daļa šo uzņemto kaķu bija gados veci dzīvnieki, tāpēc patversmes veterinārajā klīnikā tiem tika sniegta arī nepieciešamā veterinārā palīdzība, ārstēšana un aprūpe, kā arī , ja bija nepieciešams, dzīvnieki tika nodorošināti ar atbilstošu ārstniecisko barību.
Daļa mazturīgo senioru dzīvnieki projekta ietvaros tika vakcinēti, mikročipēti un reģistrēti LDC, sterilizēti, apstrādāti pret parazītiem un ārstēti, bet kuri pēcāk laimīgi atgriezās pie saviem saimniekiem.

Finanšu atskaite:
Darba samaksa patversmes dabiniekiem EUR 3144,01
Dzīvnieku barība EUR 174,65
Medikamenti, ķirurģijas materiāli EUR 212,73
Saimnieciības preces EUR 186,67
Dezinfekcijas līdzekļi un higiēnas preces EUR 243,94
Kopā izlietots EUR 3 962

Other topical projects

Palīdzība Miķelim Eglītim

Support for Ukrainian refugees

Latvian musicians - for Ukrainian soldiers

Palīdzība Markam Kļaviņam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 072 429.13 €