Seko mums Šodien saziedoti jau 6,124.34 €

Laimīgas vecumdienas, laimīgi dzīvnieki

Biedrība "Kristīnes Čilveres Dzīvnieku draugu biedrība", kas uztur sociālo veterināro klīniku, ikdienā sastopas ar situācijām, kad gados veci cilvēki līdzekļu trūkuma dēļ nespēj nodrošināt obligātās prasības savu dzīvnieku aprūpē, kā arī nespēj pienācīgi parūpēties par saviem mājdzīvniekiem slimību un traumu gadījumā, kā rezultātā dzīvnieki nereti tiek pakļauti ilgstošām ciešanām. Tāpat minēto grupu iedzīvotāji augsto izmaksu dēļ nespēj nodrošināt savu mājdzīvnieku sterilizāciju, kā rezultātā notiek dzīvnieku nekontrolēta vairošanās un dzīvnieku „uzkrāšanās” Rīgas dzīvokļos, radot problēmas un pasliktinot dzīves kvalitāti gan pašiem dzīvnieku īpašniekiem, gan apkārtējiem iedzīvotājiem.

Krīzes situācijās patversmei ir jāuzņem senioru dzīvnieki, kuri ir palikuši bez saviem saimniekiem (vidēji mēnesī patversmē nonāk 3-5 kaķi, kuru īpašnieki ir miruši vai ievietoti aprūpes iestādes).

Problēmu būtu iespējams risināt, nodrošinot maznodrošinātajiem senioriem bezmaksas veterināro pakalpojumu pieejamību un dzīvnieku uzņemšanu patversmē, nepieciešamības gadījumā:

  • dzīvnieku profilaktiskā aprūpe,
  • sterilizācija,
  • suņu čipēšana un reģistrācija LDC,
  • ārkārtas veterinārmedicīniskā palīdzība,
  • dzīvnieka uzņemšana patversmē.

Vecie ļaudis tiks izglītoti, konsultēti par pareizu dzīvnieku aprūpi.
Palīdzēsim mazturīgiem senioriem un viņu aprūpē esošajiem dzīvniekiem!

Projekts ievietots portālā 03.03.2021

Projekts noslēgts 01.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Latvijas mednieki Ukrainas aizsardzībai!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 767 551.63 €