Follow us Today has already donated 1,315.00 €

Laimīgas vecumdienas, laimīgi dzīvnieki

Biedrība "Kristīnes Čilveres Dzīvnieku draugu biedrība", kas uztur sociālo veterināro klīniku, ikdienā sastopas ar situācijām, kad gados veci cilvēki līdzekļu trūkuma dēļ nespēj nodrošināt obligātās prasības savu dzīvnieku aprūpē, kā arī nespēj pienācīgi parūpēties par saviem mājdzīvniekiem slimību un traumu gadījumā, kā rezultātā dzīvnieki nereti tiek pakļauti ilgstošām ciešanām. Tāpat minēto grupu iedzīvotāji augsto izmaksu dēļ nespēj nodrošināt savu mājdzīvnieku sterilizāciju, kā rezultātā notiek dzīvnieku nekontrolēta vairošanās un dzīvnieku „uzkrāšanās” Rīgas dzīvokļos, radot problēmas un pasliktinot dzīves kvalitāti gan pašiem dzīvnieku īpašniekiem, gan apkārtējiem iedzīvotājiem.

Krīzes situācijās patversmei ir jāuzņem senioru dzīvnieki, kuri ir palikuši bez saviem saimniekiem (vidēji mēnesī patversmē nonāk 3-5 kaķi, kuru īpašnieki ir miruši vai ievietoti aprūpes iestādes).

Problēmu būtu iespējams risināt, nodrošinot maznodrošinātajiem senioriem bezmaksas veterināro pakalpojumu pieejamību un dzīvnieku uzņemšanu patversmē, nepieciešamības gadījumā:

  • dzīvnieku profilaktiskā aprūpe,
  • sterilizācija,
  • suņu čipēšana un reģistrācija LDC,
  • ārkārtas veterinārmedicīniskā palīdzība,
  • dzīvnieka uzņemšana patversmē.

Vecie ļaudis tiks izglītoti, konsultēti par pareizu dzīvnieku aprūpi.
Palīdzēsim mazturīgiem senioriem un viņu aprūpē esošajiem dzīvniekiem!

The Project is placed online on: 03.03.2021

Project completed 01.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Twitter Convoy for Ukraine

Aquatic Therapy for Children with Mobility Impairments

For Mothers of Seriously Ill Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

402 903.83 €