Seko mums Šodien saziedoti jau 2,565.50 €

Labo darbu programma Valmierai

Labo darbu programma ir kā valmieriešu un apkārtējo novadu kopīga “krājkasīte”, kurā uzkrājam naudu kādam lielākam pirkumam, vai šajā gadījumā – labam darbam. Šajā kopīgajā “krājkasītē” iekrājumus papildināt var ikviens, kam rūp Valmieras un tās apkaimes attīstība un izaugsme.

Šobrīd īpaši svarīgi apzināt un likt lietā mums pašiem pieejamos resursus – naudu, laiku, idejas, zināšanas – jo tikai, liekot spēkus kopā, mēs spēsim radīt patiesas pārmaiņas sabiedrībā. Piedalīties un ziedot kaut vienu latu var ikviens!

Vismaz reizi gadā Valmieras novada fonds “atver krājkasīti” – organizē konkursu, uzrunājot tos, kuriem ir idejas, laiks un vēlme darboties apkaimes labā. Tad fonds kopā ar lielākajiem iekrājumu veidotājiem jeb Ziedotāju padomes biedriem balsojot lemj par kopīgi iekrātās naudas izlietojumu.

Līdz šim Labo darbu programmā gan sakoptas un labiekārtotas dabas takas gar Gauju un Miegupi, Zilākalnā ierīkota sporta zāle jauniešiem, pagasta trūcīgākie iedzīvotāji izmanto publiski pieejamo veļasmašīnu, bet Mazsalacā izveidota mazuļu skoliņa. Par visiem līdz šim īstenotajiem projektiem lasiet sadaļā “Projektu konkursi”.

Laiki ir mainījušies – krīze sagriezusi kājām gaisā gandrīz visu, kam tuvojusies, bet, mūsuprāt, šis ir īstais brīdis beigt par to raizēties un gaidīt palīdzību no “augšas”. Jāsāk rīkoties  un ķerties pie jaunām, drosmīgām idejām, jo tas, kā mēs dzīvosim turpmāk, ir mūsu pašu rokās.

Katrs ziedojums ved mūs tuvāk labākai rītdienai!

Projekts ievietots portālā 19.11.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība sirmgalvjiem

Labas Ziņas*

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

480 063.88 €