Follow us Today has already donated 6,388.50 €

Labo darbu programma Valmierai

Labo darbu programma ir kā valmieriešu un apkārtējo novadu kopīga “krājkasīte”, kurā uzkrājam naudu kādam lielākam pirkumam, vai šajā gadījumā – labam darbam. Šajā kopīgajā “krājkasītē” iekrājumus papildināt var ikviens, kam rūp Valmieras un tās apkaimes attīstība un izaugsme.

Šobrīd īpaši svarīgi apzināt un likt lietā mums pašiem pieejamos resursus – naudu, laiku, idejas, zināšanas – jo tikai, liekot spēkus kopā, mēs spēsim radīt patiesas pārmaiņas sabiedrībā. Piedalīties un ziedot kaut vienu latu var ikviens!

Vismaz reizi gadā Valmieras novada fonds “atver krājkasīti” – organizē konkursu, uzrunājot tos, kuriem ir idejas, laiks un vēlme darboties apkaimes labā. Tad fonds kopā ar lielākajiem iekrājumu veidotājiem jeb Ziedotāju padomes biedriem balsojot lemj par kopīgi iekrātās naudas izlietojumu.

Līdz šim Labo darbu programmā gan sakoptas un labiekārtotas dabas takas gar Gauju un Miegupi, Zilākalnā ierīkota sporta zāle jauniešiem, pagasta trūcīgākie iedzīvotāji izmanto publiski pieejamo veļasmašīnu, bet Mazsalacā izveidota mazuļu skoliņa. Par visiem līdz šim īstenotajiem projektiem lasiet sadaļā “Projektu konkursi”.

Laiki ir mainījušies – krīze sagriezusi kājām gaisā gandrīz visu, kam tuvojusies, bet, mūsuprāt, šis ir īstais brīdis beigt par to raizēties un gaidīt palīdzību no “augšas”. Jāsāk rīkoties  un ķerties pie jaunām, drosmīgām idejām, jo tas, kā mēs dzīvosim turpmāk, ir mūsu pašu rokās.

Katrs ziedojums ved mūs tuvāk labākai rītdienai!

The Project is placed online on: 19.11.2014

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Support special children!

Palīdzība Elzai Dzenei

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 739 012.20 €