Seko mums Šodien saziedoti jau 8,764.50 €

Kopgalds – siltas maltītes atbalsts (2012)

Siltas maltītes nodrošināšana vēl aizvien sagādā grūtības daudzām Latvijas ģimenēm. Daudzi nespēj atgūties pēc ekonomiskās krīzes un netiek galā ar ekonomiskās krīzes sekām, daudzi vienkārši nespēj paši par sevi parūpēties jau gadiem.  Cilvēka izdzīvošanai vissvarīgākais ir ēdiens, tādēļ Kopgalds apvieno zupas virtuves, kas cilvēkus neškiro un zupas šķīvi sniedz katram, kas to ar pastieptu roku lūdz.

Zupas virtuve ir tā vieta, kur palīdzību var saņemt ikviens, kuru dzīvē piemeklējusi tāda nelaime, kad nav citur kur vērsties. Silta zupa vai biezputra, maizes šķēle un silta tēja - tāda pieticīga mēdz būt trūcīgo ļaužu iztikšana gan ziemas salā, gan vasaras karstumā. Zupas virtuvēs pēc palīdzības vēršas bezdarbnieki, invalīdi, veci un vientuļi cilvēki, daudzbērnu ģimenes, nereti spainīti līdzi siltu maltīti saņem arī mājā palikušie izsalkušie bērni un vecmāmiņas vai vectētiņi. 

Savu atbalstu Kopgaldam sniedz arī Borisa un Ināras Teterevu fonds. Pilsētās, kur atrodas lielveikalu tīkla Rimi veikali, zupas virtuves ik mēnesi saņem palīdzību 50 -150 latu apmērā produktu veidā. 

Kopgalds sniedz palīdzību un gādā par siltu maltīti vairākiem tūkstošiem cilvēku 36 zupas virtuvēs 24  Latvijas pilsētās un pagastos -  Daugavpilī, Dobelē, Jelgavā, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Rēzeknē, Rīgā, Saldū, Talsos, Tukumā, Ventspilī, Valmierā, Vecumnieku novadā Bauskas pusē, Iecavā, Alūksnē, Bauskā, Cēsīs, Priekuļu novada Sarkaņos, Strenču novada Sedā,  Cesvainē, Siguldā, Smiltenē un Ugālē.

Lai pabarotu cilvēkus zupas virtuvēm nepieciešama arī Jūsu palīdzība. Vienas maltītes cena svārstās no 0,50 santīmiem līdz 1 latam. Lai arī zupas virtuvju darbību daudzviet atbalsta pašvaldības, tajās darbojas brīvprātīgie, tomēr ir arī izdevumi, kas saistīti ar tehnisko nodrošinājumu un regulāro rēķinu apmaksu. Jūsu atbalsts var palīdzēt praktiski nodrošināt gan zupas virtuvju ikdienas darbu - iegādājoties produktus, jaunus katlus vai karotes, apmaksājot elektrības vai gāzes rēķinu, rēķinus par ūdeni vai siltumu, gan nogādājot silto maltīti tiem, kas paši nespēj mērot ceļu uz ēdināšanas vietu.

Atskaites par 2010. un 2011. gadā projektā paveikto varat apskatīt šeit: http://www.ziedot.lv/lv/report/871

Palīdzēsim, lai ikviens izsalkušais var saņemt siltu maltīti!

Projekts portālā ievietots  01.01.2012., pēdējās izmaiņas veiktas 03.01.2012.

Projekts ievietots portālā 24.11.2014

Projekts noslēgts 16.03.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Sofijai Sirmei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 731.94 €