Seko mums Šodien saziedoti jau 25.00 €

Ķepu Draugs

Latvijas patversmes un pagaidu mājas nemitīgi ir pārpildītas ar negribētiem, pamestiem kaķiem un suņiem. No kurienes viņu tik daudz? Liela daļa no tiem nāk no ģimenēm, kurās dzīvnieki nav sterilizēti. Mājās sadzimušios kaķēnus un kucēnus ģimenes dažādu iemeslu dēļ nevēlas vai nevar paturēt. Ir gadījumi, kad dzīvnieku sterilizācija nav veikta, jo saimnieki ir strikti sterilizācijas pretinieki. Taču ir samērā daudz gadījumu, kad saimnieks dzīvnieku sterilizāciju vienkārši nevar atļauties. 

Biedrība "Ķepu draugs" vēlas atbalstīt šīs ģimenes, piesaistot ziedojumus dzīvnieku sterilizācijas veikšanai. Palīdzot sterilizēt mājas dzīvnieku, ieguvēji ir vairāki - ne tikai pats dzīvnieks un viņa saimnieks, bet arī tie kaķēni un kucēni, kas netiks atdoti patversmēm un mēnešiem vai pat gadiem nedzīvos patversmēs, gaidot savu kārtu tikt adoptētiem. Dažu desmitu eiro ieguldījums sterilizācijai ir ne tikai saudzīga un cieņpilna attieksme pret dzīvnieku, bet arī sociāli un ekonomiski atbildīgs lēmums.

Projekta īstenošanai nepieciešami 5500.00 EUR. Par šo summu būs iespējams veikt 140 dzīvnieku (suņu un kaķu) sterilizāciju.

Projekts ievietots portālā 19.06.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Nikolajam Savdonam

POGA uz riteņiem

Stiprini Stipros!

Palīdzi Pogai izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 158.70 €