Follow us Today has already donated 50.00 €

Ķepu Draugs

Latvijas patversmes un pagaidu mājas nemitīgi ir pārpildītas ar negribētiem, pamestiem kaķiem un suņiem. No kurienes viņu tik daudz? Liela daļa no tiem nāk no ģimenēm, kurās dzīvnieki nav sterilizēti. Mājās sadzimušios kaķēnus un kucēnus ģimenes dažādu iemeslu dēļ nevēlas vai nevar paturēt. Ir gadījumi, kad dzīvnieku sterilizācija nav veikta, jo saimnieki ir strikti sterilizācijas pretinieki. Taču ir samērā daudz gadījumu, kad saimnieks dzīvnieku sterilizāciju vienkārši nevar atļauties. 

Biedrība "Ķepu draugs" vēlas atbalstīt šīs ģimenes, piesaistot ziedojumus dzīvnieku sterilizācijas veikšanai. Palīdzot sterilizēt mājas dzīvnieku, ieguvēji ir vairāki - ne tikai pats dzīvnieks un viņa saimnieks, bet arī tie kaķēni un kucēni, kas netiks atdoti patversmēm un mēnešiem vai pat gadiem nedzīvos patversmēs, gaidot savu kārtu tikt adoptētiem. Dažu desmitu eiro ieguldījums sterilizācijai ir ne tikai saudzīga un cieņpilna attieksme pret dzīvnieku, bet arī sociāli un ekonomiski atbildīgs lēmums.

Projekta īstenošanai nepieciešami 5500.00 EUR. Par šo summu būs iespējams veikt 140 dzīvnieku (suņu un kaķu) sterilizāciju.

The Project is placed online on: 19.06.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Stiprini Stipros!

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Help the animals

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

696 034.76 €