Seko mums Šodien saziedoti jau 1,565.90 €

Izdari sirds darbu! 2020

Atskaite 31.12.2020

ATSKAITE PAR 2020.GADA 1.OKTOBRI- 31.DECEMBRI:

Šajā periodā "Ulubelē" nonākuši 220 suņi, 127 kaķi, 1 ūdele, 7 savainoti putni. Adoptēti un mājās atgriezušies 175 kaķi, 151 suns un 1 šinšila. 

Oktobris "Ulubelē" tika pasludināts par Adopciju mēnesi, īpaši reklamējot seniorus un tos, kuri patversmē dzīvo ilgu laiku. Ik dienu soctīklos tika stāstīts par  kādu no "Ulubeles" iemītniekiem. Uzstādītais izaicinājums–100 adopcijas tika pārsniegts ar uzviju! Oktobrī mājās aizbrauca 164 "Ulubeles" iemītnieki, to skaitā 11 seniori!

Novembr tika atzīmēta "Ulubeles" 15.dzimšanas diena, nemainīgi sekojot principam–katra dzīvība ir vērtība, tāpēc esam un vienmēr būsim nokill patvērums ikvienam dzīvniekam! Tas nozīmē to, ka "Ulubelē" daudzi iemītnieki ir seniori (vecāki par 8 gadiem un dzīvnieki ar īpašām vajadzībām), kam ilgstoši nepieciešama speciālā aprūpe. Bieži vien visu mūžu. Oktobrī uz hospisa aprūpi mājās devās 2 "Ulubeles" īpašie iemītnieki- 10gadus vecā Brenda, kas cieš no diabēta, un 6 g.v.Maksis. Novembrī uz mājām ārpus Latvijas devās 3 gadus vecā Džīna, kurai kopš 2mēnēši vecuma ir paralizētas pakaļkājas, un mazais kucēnpuika Heilo ar iedzimtu priekšķepas deformāciju. Pirms adopcijas abiem veikti padziļināti izmeklējumi, ārstu konsultācijas. Viņi paliek petversmes rūpju bērni uz mūžu– "Ulubele" apņēmusies palīdzēt ar nepieciešamo veterināro palīdzību, konsultācijām un rehabilitāciju. 

Ķirurģija, ilgstoša terapija un rehabilitācija nepieciešama vairākiem patversmes opīšiem – Spančbobam, Azai, Tīģerim, Šerlokam, Kvatro, Tobim, Rembo, Žanam Polam un vairākiem kaķiem. Arī 12 g.v.Lorai, 15 g.v.Riko, 12 g.v.Pirātam, 14g.v.suņu omiņai, kas izmesta pa logu, un 3 kaķiem, kuri "Ulubelē" nonāca novārguši, ar ilgstoši ielaistām slimībām, bija nepieciešams iziet padziļinātu diagnostiku un terapiju ar regulārām vetārstu konsultācijām. Arī citiem senioriem nepieciešamas regulāras apskates, lai sekotu veselības stāvoklim un laicīgi novērstu problēmas (Reksim, Bingo, Raimim, Ļaļai, Trīnei).

Diemžēl vairāki dzīvnieki zaudējuši cīņā ar slimībām- Kašķītis (mediastiālā limfoma), Ričiņš, Lio, vairāki kaķi ar smagām nieru problēmām. Taču pārējie atkopjas un gaida savu Cilvēku. Piemēram, Kvatro tika adoptēts neilgi pēc operācijas.

Esam no sirds pateicīgi visiem, kuri decembrī "Ulubeles" seniorus apciemoja un palutināja ar dāvanām. Diemžēl Covid-19 pandēmijas izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ arī "Ulubelē" noteikti ierobežojumi, ieviesti papildus drošības un dezinfekcijas pasākumi, taču nemainīgi tiek saglabāts princips, ka Ulubele ir atvērta sabiedrībai. Ja tas nav iespējams klātienē, tad informējam par notiekošo soctīklos un e-pastos.
Pateicamies uzticamajiem pastāvīgajiem brīvprātīgajiem, kuri apzinīgi, ievērojot noteiktos ierobežojumus, turpina braukt un palīdzēt patversmes iemītniekiem klātienē! Cilvēciskais kontakts, samīļošana un socializācija dzīvniekiem nepieciešami regulāri -neatkarīgi no epidemioloģiskās situācijas valstī! Paldies visiem, kuri atbalsta Ulubeli!

Finanšu atskaite:
Elektroenerģijas rēķinu apmaksa: 3965.24 EUR
Samaksa par veterinārajiem pakalpojumiem: 756.45 EUR
Dzīvnieku barība: 1423.48 EUR
Saimniecības preces, inventārs dzīvniekiem un patversmes veterinārajai klīnikai: 1348.04 EUR
Kopā: 7493.21 EUR

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Paulam Padžus Tīsam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 421 720.21 €