Seko mums Šodien saziedoti jau 625.00 €

Izdari sirds darbu! 2020

Jūsu palīdzībai "Ulubelē" ir dzīvības vērtība! 

Katru dienu Ulubeles patvērumā mīt ap 500 dzīvnieku– galvenokārt suņi un kaķi, taču te ir arī truši, šinšilas, putni u.c. "Ulubele" ir  no-kill patversme: patversme, kurā nevienu nenogalina tikai tāpēc, ka viņš nav pietiekami smuks, jauns vai neviens nav izvēlējies vest uz mājām.

Sākot no 15.dienas, dzīvnieki uzturas patversmē tikai pateicoties Jūsu atbalstam. Jaunos un veselos dzīvniekus, kuriem iepriekšējie saimnieki neatbrauc pakaļ likumā noteiktajā termiņā, adoptē salīdzinoši ātri, apmēram 1-3 mēnešu laikā. Bet senioriem, kas vecāki par 8 gadiem, un dzīvniekiem ar veselības problēmām, cerības tikt adoptētiem ir nesalīdzināmi mazākas. Nereti viņi "Ulubelē" nodzīvo savu mūžu.

"Ulubeles" lielā rūpe ir dzīvnieki–seniori un dzīvnieki, kuri tiek atrasti bezpalīdzīgā stāvoklī- slimi vai savainoti. 

Viena piektā daļa no Ulubeles iemītniekiem ir opīši–suņi un kaķi, kuri vecāki par 8 gadiem. Viņiem nepieciešama īpaša aprūpe–medikamenti, barības piedevas, speciāla pārtika. Jau 3 gadus darbojas  http://ulubele.org/senioru-programma/, kas ir atbalsts senioriem patversmē un adopcijas gadījumā arī mājās. 

No visiem dzīvniekiem, kuri ik dienu uzturas patversmē, vismaz 10% ir nepieciešama regulāra veterinārstu palīdzība- konsultācijas pie speciālistiem, analīžu paraugu noņemšana, medikamentu iegāde, regulāra terapija, operāciju apmaksa. Tāpat nepieciešami tehniskie palīglīdzekļi kā dzīvniekiem,tā veterinārajām telpām. Veci un/vai slimi dzīvnieki nevar pastāvīgi dzīvot āra apstākļos. Viņi jātur labiekārtotās telpās, kuru siltuma uzturēšanai izmantojam krāsns apkuri un siltumsūkņus. Būtiska patversmes izdevumu pozīcija ir elektroenerģija un ar to saistītā aprīkojuma uzturēšanas izmaksas. 

Lūdzam Jūsu atbalstu, lai katru mēnesi nodrošinātu ar siltumu, kvalitatīvu aprūpi un ārstēšanu 150 īpašos dzīvniekus, tai skaitā seniorus un patversmē nonākušos smagi slimos vai savainotos, par kuriem neviens cits vairs nerūpējas!

Ziedojumi tiks izmantoti barības iegādei, veterinārmedicīnisko pakalpojumu izmaksu segšanai, elektroenerģijas izdevumu segšanai, kā arī palīglīdzekļu iegādei dzīvniekiem un inventāra iegādei veterinārajai klīnikai. 

Jūsu ziedojums palīdzēs izglābt un nodrošināt viņu izdzīvošanu!

Projekts ievietots portālā 23.01.2020

Projekts noslēgts 01.01.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Germanam Toropovs

Palīdzība Nikolajam Omeļjanam

Palīdzība Darinai Ivanovai

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 850 663.64 €