Seko mums Šodien saziedoti jau 1,372.12 €

Izdari sirds darbu! 2016

Atskaite 01.09.2016

Septembris

Dzīvnieku patversmē Ulubele Līčos septembrī uzņemti: 34 kaķi un 77 suņi.
No Līčiem mājās vai pie jauniem saimniekiem septembrī devušies: 28 kaķi un 74 suņi.
Katru dienu Ulubelē dzīvnieku patversmē Līčos tiek palīdzēts vidēji 350 dzīvniekiem, sniedzot patvērumu, aprūpi, pārtiku, un medicīnisko aprūpi, ja tāda nepieciešama. Viena diena Ulubelē vienam dzīvniekam izmaksā EUR 2.00, dzīvniekam-senioram (vecākam par 8 gadiem) – EUR 3.00 dienā. Ik dienas Ulubeles 350 kaķi un suņi apēd kopumā aptuveni 100 kilogramus sausās barības.
Ziedot.lv projekta “Izdari sirds darbu” septembra ziedojumi – EUR EUR 483,31 iztērēti veterināro preču iegādei un veterinārmedicīnas pakalpojumu apmaksai.
Septembra svarīgākie notikumi dzīvnieku patversmē „Ulubele” un ārpus tās:
03.09.2016. Ulubeles pārstāvji piedalījās bērnu un jauniešu svētkos „Nāc un piedalies”, ko organizēja Sporta un kultūras darba organizatore Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs BJC "Rīgas Skolēnu pils". Interese par mūsu stendu bija ļoti liela, ikviens vēlējās iepazīties ar mazajiem suņa bērniem un mierīgo, nosvērto Snīpiju. Mūs apciemoja daudz bērnu, uzdeva daudz dažādus jautājumus, uz kuriem sniedzām izskaidrojošas atbildes. Stendā dzīvniekus pieskatīt, apkopt un pabarot palīdzēja brīvprātīgie palīgi.

http://www.ulubele.org/lv/home/ulubele-bernu-un-jauniesu-svetkos-nac-un-piedalies/

16.-18.09.2016. svinējām aktīvās atpūtas un sporta festivālu IX Vislatvijas Zirgu dienas 2016 Inčukalnā! Trīs dienu garumā šajā pasākumā piedalījāmies arī mēs – Ulubeles komanda, kā allaž, ar patversmes iemītniekiem, kuri tik ļoti ilgojas pēc savām mājām.

http://www.ulubele.org/lv/home/ulubele-ix-vislatvijas-zirgu-dienas/

17.-18.09.2016. Ulubeles komanda un minkas piedalījās Starptautiskajā kaķu izstādē – 10 Ulubeles esošie un bijušie kaķi piedalījās mājas kaķu klasē un godam cīnījās par labākā kaķa titulu. Kā jau konkursā ierasts - ieguvām arī apbalvojumus – protams, lepojamies ar saviem mīluļiem! Priecājamies, ka mūsu pulkam pievienojās arī Rīgas galvenie kaķi – Muris un Kuzja, kas arī ir bijušie Ulubeles iemītnieki.

http://www.ulubele.org/lv/home/ulubeles-minkas-starptautiska-kaku-izstade-skonto/

24.09.2016. Ulubeles komanda - 3 kucēni un brīvprātīgie palīgi, kā jau ierasts ik rudeni, piedalījās Miķeļdienas gadatirgū Doma laukumā. Tā ir brīnišķīga iespēja stāstīt par sevi rīdziniekiem un Rīgas viesiem. Mūsu aktīvākie komandas dalībnieki sevi pieteica gana skaļi un pat ļoti veiksmīgi, jo visi trīs stenda kucēni aizrunāti adopcijai (nu jau adoptēti).

http://www.ulubele.org/lv/home/ulubeles-mikeldiena-doma-laukuma/

25.09.2016. piedalījāmies Ražas svētkos Brīvdabas muzejā. Ražas svētkos pasākuma rīkotāji vārīja zupu, un cienāja visus klātesošos. Par mielošanos ar zupu, bija iespēja ziedot Ulubeles astaiņiem.

http://www.ulubele.org/lv/home/ulubele-razas-svetkos-brivdabas-muzeja/

Septembrī notikušas 8 instruktāžas ar mērķi izglītot potenciālos brīvprātīgos palīgus par palīdzību patversmei suņu staidzināšanā, dzīvnieku aprūpē un dzīvnieku labturību kopumā.
Ulubelē kā brīvprātīgie palīgi viesojās  Rīgas 47. v-skolas 6.a klase (27 skolēni),   SIA "B-Bus" kolektīvs, Biznesa augstskolas Turība studenti.
Sirsnīgs paldies ikvienam un visiem, kuri caur portālu Ziedot.lv atbalsta 350 Ulubeles dzīvniekus un viņu pagaidu mājas mūsu patversmē!
Uz tikšanos Ulubelē!
Ulubeles komanda

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Pogai izaugt!

Operācija Ivitai Kupakai

Dakteris POGA

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

717 301.78 €