Seko mums Šodien saziedoti jau 15,589.58 €

Izdari sirds darbu! 2016

Patversme nevar būt mājas
Viņi ir sisti, spārdīti, dedzināti vai vienkārši kādam apnikuši, jo „nepiestāv pie dīvāna”. Bet... viņi arvien vēl izmisīgi tiecas pēc cilvēka mīlestības un klātbūtnes. Kad pie patversmes vārtiem piestāj auto, visi 350 iemītnieki saausās. Katrs no 200 rejošajiem un 150 murrājošiem iemītniekiem cer, ka tieši šodien un tieši viņš dosies uz vietu, ko varēs saukt par mājām. Kāds pinkains draugs cenšas piesaistīt uzmanību rejot un gaudojot, emocionālākie smilkst, purniņu atbalstījuši pret drāšu sētu. Pat neatkarīgie kaķi sāk skaļi murrāt, tiklīdz būrim pietuvojas cilvēks. Ilgas pēc sava cilvēka dzīvnieku patversmē Ulubele jūtamas ik dienas, ik uz soļa. Patversme nevar būt mājas - tā ir vien pagaidu pietura starp slikto pagātnē un gaišo nākotnē. Daži šai pieturvietā uzkavējas pāris dienas, citi ilgus gadus.
Visi nesmukie jāiemidzina?
Pašvaldības apmaksā un nodrošina ikviena pamesta vai noklīduša dzīvnieka uzturēšanu patversmē tikai 14 dienas. Tik īsā laikā daudziem patversmes iemītniekiem saimnieku atrast neizdodas. Vai dzīvnieku pēc tam jāiemidzina? Nē! Ulubelē nešķiro dzīvniekus pēc smukuma vai vecuma. Tāpēc visu nelaimē nonākušo suņu un kaķu vārdā lūdzam jūsu palīdzību, lai ikviens no patversmes iemītniekiem drošībā, siltumā un labi aprūpēts varētu sagaidīt savu cilvēku.
Līdzekļi nepieciešami barošanai un ārstēšanai
Sākot no 15.dienas ikviena dzīvnieka uzturēšana patversmē, ārstēšana un sterilizācija iespējama tikai pateicoties jūsu atbalstam un ziedojumiem. Viena dzīvnieka diennakts uzturēšana - barošana, kopšana un socializēšana - izmaksā vidēji 2 eiro. Lai glābtu savainotos, izārstētu slimos un sterilizētu dzīvniekus, ir nepieciešami vidēji 30 eiro katram no 150 mēnesī uzņemtajiem dzīvniekiem.
Kur un kā ziedot?
Projektam "Izdari sirds darbu!"  iespējams ziedot:

  • portālā Ziedot.lv
  • zvanot uz ziedojumu tālruni 90006083 (1 zvans = 1,42eiro)

Kā vēl var palīdzēt?
Atbraucot ciemos un izvedot pastaigā suni vai parotaļājoties ar kaķi. Priecāsimies arī par kādu ciemakukuli:

  • barību: konserviem suņiem un kaķiem, kvalitatīvu sauso barību mazuļiem vai senioriem, kā arī kārumiem sauso kaltējumu veidā;
  • jaunu vai lietotu pastaigu pavadu un kakla siksnu;
  • sausu malku vai briketēm, lai iekštelpu astaiņiem aukstā laikā nesaltu ķepas;
  • segām, palagiem un dvieļiem guļvietām;
  • sausiem salmiem āra dzīvnieku mājvietām;
  • makulatūru (avīzēm, kartonu, žurnāliem, bukletiem) - katra mūsu kopīgi savāktā tonna nozīmē 42 eiro patversmes dzīvnieku atbalstam.

Vislielākais atbalsts
Vislaimīgākās dienas Ulubelē ir, kad kāds cilvēks, atbildīgi izvērtējot, ir pieņēmis lēmumu adoptēt šejienes iemītnieku – dāvājot dzīvniekam savu sabiedrību un jaunas mājas. Jaunais draugs sniedz pretī savu ķepu un sirdi, piepildot ikdienu ar sirsnību un mīlestību.  Izdari sirds darbu ! Ieskaties,  izvēlies,  atbrauc, lem atbildīgi un ved mājās kādu no patversmes iemītniekiem: http://www.ulubele.org/lv/home/dzivnieki/
Ilgtermiņa problēmas risinājums – čipēšana
Ulubele aktīvi sadarbojas ar valsts un pašvaldības institūcijām un citām dzīvnieku aizsardzības organizācijām, lai valstī tiktu noteikta stingra kārtība bezatbildīgo saimnieku sodīšanai. Mēs iestājamies par obligātu valsts programmu dzīvnieku čipēšanai un datu saglabāšanai valsts reģistrā (LDC), lai neviens vairs nevarētu vieglprātīgi paņemt un anonīmi pamest dzīvniekus.
Palīdzi atrast mājas noklīdušiem dzīvniekiem
Savukārt, ja tavs mīlulis pazudis, viena no pirmajām vietām, ar kuru sākt meklēšanu, ir dzīvnieku patversme. Izveidojot bezmaksas portālu www.dzivniekupolicija.lv, Ulubele ir panākusi, ka mājās pie īstajiem saimniekiem atgriežas arvien vairāk nejauši noklīdušo dzīvnieku. Taču līdz pilnīgi pozitīvam rezultātam vēl tālu, tāpēc būsim pateicīgi par brīvprātīgo iesaistīšanos sludinājumu lapiņu drukāšanā un izlīmēšanā dzīvnieka atrašanas vietas tuvumā. Sludinājums ērti izdrukājams no Dzīvnieku policijas portāla vai arī paņemams patversmē Līčos.

Uz tikšanos dzīvnieku patversmē Līčos!

Tuvāka informācija: www.ulubele.org, tel. 20203333;
e pasts:

Pateicībā par jūsu sirdsdarbu, Ulubeles komanda

Projekts ievietots portālā 02.05.2016

Projekts noslēgts 31.12.2016

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Zobu feja

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 805 320.98 €