Seko mums Šodien saziedoti jau 926.62 €

Izdari sirds darbu! 2016

Atskaite 01.12.2016

Decembrī

Dzīvnieku patversmē Ulubelē Līčos decembrī uzņemti: 38 kaķi un 67 suņi.

No Līčiem mājās vai pie jauniem saimniekiem decembrī devušies 33 kaķi un 27 suņi.

Katru dienu Ulubelē dzīvnieku patversmē Līčos tiek palīdzēts vidēji 400 dzīvniekiem, sniedzot patvērumu, aprūpi, pārtiku un medicīnisko aprūpi, ja tāda nepieciešama. Viena diena Ulubelē vienam dzīvniekam izmaksā EUR 2.00, dzīvniekam-senioram (vecākam par 8 gadiem)-EUR 3.00 dienā. Ik dienas Ulubeles 200 kaķi un 200 suņi apēd kopumā aptuveni 100 kilogramus sausās vai 200 kilogramus konservētās (mitrās) barības.

Ziedot.lv projekta “Izdari sirds darbu) decembra ziedojumi EUR 8614.10 izlietoti veterināro preču iegādei, veterinārmedicīnas pakalpojumu apmaksai un barības iegādei.

Decembrī svarīgākie notikumi dzīvnieku patversmē “Ulubele” un ārpus tās:
03.12.2016
Ziemassvētku pateicības brokastis
3. decembrī Ulubelē Ziemassvētku pateicības brokastīs tikās kupls skaits dzīvnieku mīļotāju, lai, kā ierasts, vestu nesteidzīgās pastaigās suņukus, kuriem tas ir īpašs notikums, sniegtu atbalstu patversmei un tās iemītniekiem, un lai vienkārši pabūtu kopā.
Pasākumā tika stāstīts par 2016.gadā piedzīvoto un paveikto – ikdienu patversmē, dalību un uzvaru TV3 konkursā “Labās gribas uzņēmējs” ar projektu “Cilvēcības skoliņa” un Ulubeles zīmola super-premium konservu suņiem un kaķiem palaišanu pārdošanā kolektīvajā iepirkšanās portālā Pērkam kopā.
Noorganizējām bērniem viktorīnu ar iespēju iegūt balviņās kalendārus un konfektes. Cienājām visus ar gardām pusdienām pēc latviešu tradīcijām, kas īpaši sildīja ne tikai punčus, bet visu ķermeni aukstajā  un sniegainajā dienā. Jā, arī sniedziņš mums par godu uzsniga.
Svētku rītā notika divas brīvprātīgo instruktāžas, kurās kopumā piedalījās 80 cilvēki. Tā nu visi, kam bija brīvprātīgo apliecības devās mežā pastaigāties ar Ulubeles suņukiem, kā arī sildīties un apmīļot kaķīšus kaķu mājā. Kaķi šajā dienās jutās kā īsti karaļi, kas tiek lutināti un apčubināti no visām pusēm.
Ziemassvētku pateicības brokastis vadīja un visus ciemos atnākušos izklaidēja aktieris, mūziķis un mūsu draugs Varis Vētra, savukārt par muzikālo pavadījumu parūpējās bērnu vokālais ansamblis “Nots”, dziedot dziesmas par dzīvniekiem.
Ulubelē kā brīvprātīgie uz cilvēcības stundām, brīvprātīgo instruktāžām, talkām, ekskursijām, suņu izvešanu pastaigā bija atbraukuši uzņēmuma BTA Baltic Insurance Cimpany, Komerccentrs DATI grupa un Tele 2 pārstāvji, kā arī skolēni un studenti no Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas, Rīgas 85. vidusskolas, Ulbrokas vidusskolas, Ādažu vidusskolas, Jelgavas tehnikuma, Rīgas 19. vidusskolas, Ikšķiles vidusskolas, inženierzinātņu vidusskolas, Privātās sākumskolas Namiņš, Ādažu Brīvās Valdorfa skolas un Biznesa augstskolas Turība.
Sirsnīgs paldies ikvienam un visiem, kuri caur portālu Ziedot.lv atbalsta 400 Ulubeles dzīvniekus un viņu pagaidu mājas mūs patversmē!

Uz tikšanos Ulubelē!

Ulubeles komanda

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Iļjam Kaļvanam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Palīdzība Maksimam Kazarovecam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 227 248.77 €