Seko mums Šodien saziedoti jau 666.00 €

Glābsim Zani!

Atskaite 12.09.2014

Septembrī sniegta palīdzība Zanei 462.28 eiro apmērā apmaksājot nepieciešamos medikamantus. ĒRGĻU APTIEKA SIA, rēķins nr. EA 044.

Zanei Lazdiņai pēc plaušu transplantācijas nozīmēti medikamenti, kas būs jālieto ilgstoši,  un tie ir daļēji valsts apmaksāti. Tomēr ik mēnesi Zanei pašai par zālēm jāpiemaksā vairāk kā 400 eiro. Ziedot.lv ir sazinājies ar Vīnes klīniku, lai vienotos par iespēju segt zāļu izmaksas no tai pārskaitītajiem un līdz šim vēl neizlietotajiem līdzekļiem. Klīnikā par transplantāciju neizlietotie līdzekļi tiek saglabāti vismaz gadu pēc operācijas, lai pacients varētu veikt nepieciešamās konsultācijas, izmeklējumus  un ārstniecību.  Zanei vizītē uz klīniku Vīnē jādodas 15. oktobrī. Ziedot.lv sniegs informāciju par  ziņām no Vīnes klīnikas. 

Vēlreiz paldies visiem ziedotājiem par atbalstu un līdzi jušanu Zanei!  

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros

Palīdzi bērniem staigāt!

10 Lapsas Ukrainai

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 397.77 €