Seko mums Šodien saziedoti jau 1,232.26 €

Glābsim Zani!

Atskaite 14.05.2014

2014.gada 16.aprīlī Zanei Lazdiņai tika veikta gandrīz 8 stundu ilga plaušu transplantācijas operācija Vīnes Universitātes klīniskajā slimnīcā. Šobrīd ir noslēdzies pēcoperācijas un intensīvās terapijas posms. Ik dienas Zanei notiek fizioterapija, un viņa atrodas pastāvīgā speciālistu - pulmonologa, kardiologa, transplantologu un vidējā medicīnas personāla aprūpē. Ik pārdienas  tiek ņemtas analīzes, un ēdienkarte tiek sastādīta atbilstoši to rezultātiem. Šajā atveseļošanās posmā uzsvars tiek likts uz proteīnu bagātu maltīti, lai veicinātu muskuļu attīstību. Jaunās plaušas Zanes organisms pieņem 100 %, kas ir lielisks rādītājs.

Zane pati ceļas no gultas, lēni staigā un pat mazliet brauc ar velotrenažieri. Gaidāms, ka tuvākajā laikā viņa tiks pārvesta uz rehabilitācijas nodaļu.

Saziedotie līdzekļi klīnikai tika pārskaitīti februārī un Zane tika uzņemta rindā. Operācija, uzturēšanās slimnīcā, medikamenti un rehabiltācijas maksa ir iekļauta Ziedot.lv apmaksātajā summā. 

Ik dienas Zani apciemo un seko līdzi viņas stāvoklim mamma Inita, palīdzību piedāvā Vīnē dzīvojošie tautieši, morālu atbalstu sniedz Latvijas vēstniecība Austrijā. Atgriešanos mājās Latvijā  Vīnes ārsti Zanei sola jūlija vidū.

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem no Zanes un viņas ģimenes!  

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Diānai Boļšakovai

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Dināram Kalniņam

Palīdzība Markusam Murkunam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 467.60 €