Follow us Today has already donated 5,010.13 €

Let’s save Zane!

Report 12.09.2014

Septembrī sniegta palīdzība Zanei 462.28 eiro apmērā apmaksājot nepieciešamos medikamantus. ĒRGĻU APTIEKA SIA, rēķins nr. EA 044.

Zanei Lazdiņai pēc plaušu transplantācijas nozīmēti medikamenti, kas būs jālieto ilgstoši,  un tie ir daļēji valsts apmaksāti. Tomēr ik mēnesi Zanei pašai par zālēm jāpiemaksā vairāk kā 400 eiro. Ziedot.lv ir sazinājies ar Vīnes klīniku, lai vienotos par iespēju segt zāļu izmaksas no tai pārskaitītajiem un līdz šim vēl neizlietotajiem līdzekļiem. Klīnikā par transplantāciju neizlietotie līdzekļi tiek saglabāti vismaz gadu pēc operācijas, lai pacients varētu veikt nepieciešamās konsultācijas, izmeklējumus  un ārstniecību.  Zanei vizītē uz klīniku Vīnē jādodas 15. oktobrī. Ziedot.lv sniegs informāciju par  ziņām no Vīnes klīnikas. 

Vēlreiz paldies visiem ziedotājiem par atbalstu un līdzi jušanu Zanei!  

Reports:

Other topical projects

Dental Treatment for People with Special Needs

Stiprini Stipros

Aquatic Therapy for Children with Mobility Impairments

For Chronically and Terminally Ill People

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 331 828.91 €