Follow us Today has already donated 5,010.13 €

Let’s save Zane!

Report 14.05.2014

2014.gada 16.aprīlī Zanei Lazdiņai tika veikta gandrīz 8 stundu ilga plaušu transplantācijas operācija Vīnes Universitātes klīniskajā slimnīcā. Šobrīd ir noslēdzies pēcoperācijas un intensīvās terapijas posms. Ik dienas Zanei notiek fizioterapija, un viņa atrodas pastāvīgā speciālistu - pulmonologa, kardiologa, transplantologu un vidējā medicīnas personāla aprūpē. Ik pārdienas  tiek ņemtas analīzes, un ēdienkarte tiek sastādīta atbilstoši to rezultātiem. Šajā atveseļošanās posmā uzsvars tiek likts uz proteīnu bagātu maltīti, lai veicinātu muskuļu attīstību. Jaunās plaušas Zanes organisms pieņem 100 %, kas ir lielisks rādītājs.

Zane pati ceļas no gultas, lēni staigā un pat mazliet brauc ar velotrenažieri. Gaidāms, ka tuvākajā laikā viņa tiks pārvesta uz rehabilitācijas nodaļu.

Saziedotie līdzekļi klīnikai tika pārskaitīti februārī un Zane tika uzņemta rindā. Operācija, uzturēšanās slimnīcā, medikamenti un rehabiltācijas maksa ir iekļauta Ziedot.lv apmaksātajā summā. 

Ik dienas Zani apciemo un seko līdzi viņas stāvoklim mamma Inita, palīdzību piedāvā Vīnē dzīvojošie tautieši, morālu atbalstu sniedz Latvijas vēstniecība Austrijā. Atgriešanos mājās Latvijā  Vīnes ārsti Zanei sola jūlija vidū.

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem no Zanes un viņas ģimenes!  

Reports:

Other topical projects

Dental Treatment for People with Special Needs

Stiprini Stipros

Aquatic Therapy for Children with Mobility Impairments

For Chronically and Terminally Ill People

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 331 828.91 €