Seko mums Šodien saziedoti jau 8,849.50 €

Dzīvība ir vērtība! 2022

Viņi nav pelnījuši saņemt nāvesspriedumu tikai tādēļ, ka cietuši no saimnieka bezatbildības, cietsirdības vai vienaldzības. Viņi paši nav izvēlējušies dzīvi patversmē – tās ir tikai cilvēka darbības vai tīšas bezdarbības sekas.
Ulubele ir nokill patversme, kurā ik dienas patvērumu rod 500 iemītnieki. Arī tādi, kam jau sirmi purniņi vai kas smagi traumēti, cietuši un slimi.
Mūsu pirmais uzdevums ir dzīvības glābšana, tad ārstēšana, atkopšana un jaunu māju meklēšana. 150 no Ulubeles iemītniekiem ir seniori 8+ un dzīvnieki ar īpašām vajadzībām. Viņiem nonākšana Ulubelē ir nevis nāvessods, bet cerība uz jaunu dzīvi.
Jo Ulubeles princips: KATRA DZĪVĪBA IR VĒRTĪBA – arī klibā, stīvā, cietsirdīgi sistā, vienaldzīgi pamestā un aukstasinīgi nodotā. Ulubelē neviens nav lieks.
Dzīvība nevar būt vērtīgāka vai mazāk vērtīga. Visvairāk cietušajiem nepieciešamas vislielākās rūpes un mīlestība.
150 Ulubeles īpaši aprūpējamajiem ik dienu vajadzīga ne tikai rūpes un kopšana, bet arī izmeklējumi, analīzes, medikamenti, pārtikas piedevas, atbilstoša barība.
Viņi nespēj izstāstīt savas vainas, sāpes un bēdas, tāpēc tikai rūpīga diagnostika un terapija var palīdzēt izdzīvot un atgūt veselību. Daudzi no viņiem Ulubelē mīt garus gadus, jo adopcijai viņus izvēlas daudz retāk.
Viņi piedzīvojuši smagus likteņus un nodevību- sāpes jūt visi. Mēs viņiem esam palikuši vienīgie. Mēs un jūs.
Ja vien esat gatavi glābt un dot otro iespēju, lūdzu palīdziet viņiem! Nokill patversme var pastāvēt un glābt nelaimē nonākušos tikai pateicoties līdzīgi domājošo atbalstam.
Ziedotie līdzekļi katram no 150 senioriem un īpašajiem iemītniekiem dod cerību izdzīvot un sagaidīt savu Cilvēku.

Paldies, ka kopā varam glābt katru dzīvību!
Pateicībā,
Jūsu Ulubele

Projekts ievietots portālā 20.05.2022

Projekts noslēgts 31.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Miķelim Audzeram

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 816.94 €