Follow us Today has already donated 230.00 €

Dzīvība ir vērtība! 2022

Viņi nav pelnījuši saņemt nāvesspriedumu tikai tādēļ, ka cietuši no saimnieka bezatbildības, cietsirdības vai vienaldzības. Viņi paši nav izvēlējušies dzīvi patversmē – tās ir tikai cilvēka darbības vai tīšas bezdarbības sekas.
Ulubele ir nokill patversme, kurā ik dienas patvērumu rod 500 iemītnieki. Arī tādi, kam jau sirmi purniņi vai kas smagi traumēti, cietuši un slimi.
Mūsu pirmais uzdevums ir dzīvības glābšana, tad ārstēšana, atkopšana un jaunu māju meklēšana. 150 no Ulubeles iemītniekiem ir seniori 8+ un dzīvnieki ar īpašām vajadzībām. Viņiem nonākšana Ulubelē ir nevis nāvessods, bet cerība uz jaunu dzīvi.
Jo Ulubeles princips: KATRA DZĪVĪBA IR VĒRTĪBA – arī klibā, stīvā, cietsirdīgi sistā, vienaldzīgi pamestā un aukstasinīgi nodotā. Ulubelē neviens nav lieks.
Dzīvība nevar būt vērtīgāka vai mazāk vērtīga. Visvairāk cietušajiem nepieciešamas vislielākās rūpes un mīlestība.
150 Ulubeles īpaši aprūpējamajiem ik dienu vajadzīga ne tikai rūpes un kopšana, bet arī izmeklējumi, analīzes, medikamenti, pārtikas piedevas, atbilstoša barība.
Viņi nespēj izstāstīt savas vainas, sāpes un bēdas, tāpēc tikai rūpīga diagnostika un terapija var palīdzēt izdzīvot un atgūt veselību. Daudzi no viņiem Ulubelē mīt garus gadus, jo adopcijai viņus izvēlas daudz retāk.
Viņi piedzīvojuši smagus likteņus un nodevību- sāpes jūt visi. Mēs viņiem esam palikuši vienīgie. Mēs un jūs.
Ja vien esat gatavi glābt un dot otro iespēju, lūdzu palīdziet viņiem! Nokill patversme var pastāvēt un glābt nelaimē nonākušos tikai pateicoties līdzīgi domājošo atbalstam.
Ziedotie līdzekļi katram no 150 senioriem un īpašajiem iemītniekiem dod cerību izdzīvot un sagaidīt savu Cilvēku.

Paldies, ka kopā varam glābt katru dzīvību!
Pateicībā,
Jūsu Ulubele

The Project is placed online on: 20.05.2022

Project completed 31.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Medical Massage

For Children With Autism

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

For Families in Poverty

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 571 438.98 €