Seko mums Šodien saziedoti jau 8,764.50 €

Drošie soļi

Bērni aug neticamā ātrumā. Dažreiz šķiet, ka bērns izstiepies pa nakti un vienā rītā redzi, ka nekas vairs neder- apavi spiež, bikses par īsu un krekls tikai knapi nosedz nabu. Spēj tikai meklēt un pirkt nākamās vajadzīgās lietas. Vecākiem, kas audzina bērnus ar kustību traucējumiem, šis uzdevums ir vēl sarežģītāks. Viņiem jāseko līdzi arī tam, vai bērnam augot, nav nepieciešamas arī jaunas ortozes, kas, tāpat kā apavi, vienā brīdī sāk spiest un traucēt.

Pareizām ortozēm ir ļoti liela nozīme. Tās palīdz mazināt deformācijas vai aizkavēt to veidošanos. Ar ortožu palīdzību iespējams gan uzlabot kustību, gan (ja nepieciešams), to ierobežot. Ortozēm ir daudz un dažādi veidi. Tāpēc ir svarīgi regulāri būt zinošu speciālistu uzraudzībā.  Lai saprastu, kas tieši nepieciešams katram no bērniņiem, nepieciešama speciālistu konsultācija. Bērnu rehabilitācijas centrā POGA tiek nodrošinātas apvienotās fizioterapeita un tehniskā ortopēda konsultācijas. Konsultācijas bērniem ir bez maksas. Taču vienas šādas konsultācijas izmaksas ir 55 eiro, jo piedalās divi augsti kvalificēti speciālisti.

Palīdzēsim bērniem ar kustību traucējumiem atrast viņiem piemērotākās ortozes un spert drošus soļus pretī jaunām uzvarām!

Projekts ievietots portālā 31.03.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Glābsim Kristīnu un Serhii

Palīdzība sirmgalvjiem

Piepildi bērniņa sapni!

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 731.94 €