Seko mums Šodien saziedoti jau 490.00 €

Draugu stipendija 2015

Vītolu fonda mērķis ir stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem, maznodrošinātiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās, un to īstenot jau 13 gadus palīdz gan privātpersonas, gan organizācijas un uzņēmumi, nu jau arī bijušie stipendiāti.

Pateicoties daudzu cilvēku ziedojumiem, ar Draugu stipendiju patlaban studē 10 jaunieši.

2014./2015. mācību gada stipendijām ir pieteikušies 303 jaunieši no dažādiem Latvijas novadiem, to skaitā ir 15 bāreņi, 108 jaunieši, kas aug nepilnās ģimenēs un 44 kandidāti nāk no ģimenēm, kam pašvaldība ir piešķīrusi maznodrošinātās ģimenes statusu. Neraugoties uz to, 40 jauniešiem ir izcilas zināšanas, viņu vidējā atzīme vidusskolā ir 9 un augstāk, ir godalgotas vietas starpnovadu un valsts olimpiādēs.

Viena mācību gada stipendija ir 1850 EUR. Administratīvās izmaksas no Draugu stipendijas netiek ieturētas.

Talantīgā jaunieša Aivara ģimenē 2013. gadā notika traģēdija, traģiski gāja bojā Aivara tētis un mātei tika atklāta onkoloģiska saslimšana IV stadijā. Gadu vēlāk mūžībā aizgāja arī Aivara māte. Aivars ar jaunāko brāli, kas mācās pamatskolā, ir palikuši vieni. Aivars ir centīgs, talantīgs, zinātkārs jaunietis, viens no labākajiem savā kursā, kuram nepieciešams atbalsts studijām, lai kļūtu par inženieri.

Zane ir spējīga, apdāvināta jauniete, sapņo kļūt par fizioterapeiti. Diemžēl smaga ģimenes materiālā situācija apdraud šā sapņa īstenošanos. Zanes tēvam ir atņemtas aprūpes tiesības, bet mātei ir noteikta invaliditāte, tā dzīvo atsevišķi ( ir pārciests insults, kā rezultātā bija daļēji zaudētas kustības un runas spējas) un nespēj rūpēties par meitām – Zani un Zanes dvīņu māsu.

Projekts ievietots portālā 01.01.2015

Projekts noslēgts 31.12.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Ukrainas cilvēkiem!

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 691.68 €