Follow us Today has already donated 741.76 €

Dod Pieci - salabo bērnību!

Katram sirds sažņaudzas sāpēs, iedomājoties, kā jūtas vecāku pamests bērniņš, kurš vakarā aizmieg bērnu nama gultiņā, un kuram nav neviena, kam ierausties azotē, ja redzēts slikts sapnītis. Iespējams, daudzi no mums kādreiz ir aizdomājušies, ka varētu palīdzēt, taču baidāmies un nezinām, vai spēsim būt pietiekami labi vecāki pieņemtajam bērnam, vai mums izdosies. Un tas ir dabiski pirms tik nozīmīga lēmuma!

Lai šādā brīdī no domātāja kļūtu par darītāju, lai saņemtu atbildes un atbalstu, ir nepieciešams atbalstošs plecs. Atbalsta programma PLECS ir domāta ikvienam, kurš vēlas sniegt ģimenes rūpes bērniem no bērnu nama.

Par labdarības maratonā Dod Pieci saņemtajiem ziedojumiem tiks sniegta praktiska un emocionāla palīdzība cilvēkiem, kuri ir gatavi kļūt par audžuģimeni, aizbildni, adoptētāju, viesģimeni vai mentoru. Ar konsultācijām, apmācībām un padomiem mēs būsim blakus procesā jau no brīža, kad sirdī dzimusi doma, ka savā ģimenē varētu uzņemt bērnu. Mēs sniegsim atbalstu, kad būs jāiesniedz dokumenti atbildīgajām institūcijām, kad būs jāiziet apmācība un izvērtēšana, un palīdzēsim atrast atbalsta plecu arī tad, kad ģimenē ienāks bērns. Katri ziedotie pieci eiro tiks pārvērsti reālā atbalstā! Plecs būs blakus, lai palīdzētu!  

Latvijā ir 1200 bērni, kuru ģimeni aizvieto valsts. Vienīgais iemesls, kāpēc eksistē bērnu nami, ir sabiedrība. Mēs paši atsakāmies no šiem bērniem.

PLECS mērķis ir panākt, lai katram bērnu nama bērnam būtu ģimene. PLECS būs ikvienam, kurš vēlas sniegt ģimenes rūpes bērniem no bērnu nama. 

Labdarības maratona laikā no 17.-23. decembrim trīs Latvijas Radio 5 Pieci.lv dīdžeji – Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Aleksis Vilciņš vienu nedēļu dzīvos un strādās īpašā stikla studijā, atskaņojot klausītāju par ziedojumiem izvēlētās dziesmas. Šogad stikla studija pirmo reizi atradīsies Doma laukumā līdzās tradicionālajam Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Dod Pieci stikla studiju ik dienu apciemos Latvijā pazīstamas personības un ar muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies Latvijas populārākie mūziķi. Dod Pieci norisei 24 stundas diennaktī varēs sekot Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ēterā, tiešsaistē dodpieci.lv un lsm.lv, kā arī ik vakaru Latvijas Televīzijas kanālos.

Vairāk informācijas plecs.lv.

The Project is placed online on: 03.11.2017

Projekts noslēgts 07.01.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

It's also possible to make a donation by calling to the charity phone number 90067005*.

* Call charges 1.42 euros, including Lattelecom service charge per call 12.1%. If you can not donate calling from mobile phones, please contact your operator to find out whether your selected tariff allows you to make calls to phones charity. Unfortunately, the prepaid card users are not able to donate to charities by calling the phone.

Other topical projects

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

DOD PIECI

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

Doctor POGA

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 182 950.63 €