Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Dakteris Delfīns 2015

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!
Vairākiem desmitiem Latvijas smagi slimo bērnu palīdzēt sadzīvot ar savu slimību un stāvokli uzlabot var delfīnterapija. Tā ir specifiska terapija, ko veic speciāli apmācīts delfīns. Saskarsmē ar delfīnu notiek organisma kā sistēmas aktivizēšanās, kam ir gan fiziskais, gan psiholoģiskais efekts. Delfīnterapija ir efektīvs papildus līdzeklis tradicionālai terapijai. Delfīnu programmu bērniem vada īpaši apmācīts terapeits, ko pavada delfīni un treneris. Parasti delfīnterapijas kurss ir 5 - 10 nodarbības, kur katra ilgst 25-30 minūtes.

Terapijas iespaidā uzlabojas organisma fiziskais un emocionālais stāvoklis, koncentrēšanās spējas, kas ļauj bērniņam paveikt to, ko līdz terapijai nespēja, gan fiziskās attīstības ziņā, gan psihoemocionālajā aspektā. Piemēram, bieži tieši pēc delfīnterapijas māmiņas, kuru bērni nespēj runāt,  izdzird no saviem bērniem visilgāk gaidīto un skaistāko vārdu pasaulē – mamma! Delfīnterapiju pielieto bērniem ar autismu, bērnu cerebrālo trieku un dažādām neiroloģiskām saslimšanām. Delfīnterapijas nepieciešamību bērniem ar konkrētām saslimšanām nozīmē bērnu ārstējošais ārsts.

70. gados ASV zinātnieki atklāja delfīnu nomierinošo iedarbību uz cilvēkiem, kas kontaktējās ar šiem dzīvniekiem. Vēlāk eksperimentos tika apstiprināta delfīnu labvēlīgā iedarbība uz slimu bērnu psihi. Šobrīd delfinoterapija tiek praktizēta vairāk nekā 100 medicīnas centros un delfinārijos ASV, Izraēlā, Ēģiptē, Vācijā, Nīderlandē, Itālijā, Ukrainā, Bahamu salās un citur. Kopš 2015.gada Delfinterapijas centrs ar ES atbalstu ir atvērts Klaipēdā, Lietuvā.

Ziedot.lv no ziedojumiem apmaksās konkrētu bērnu delfīnterapijas kursu, kuru iespējams veikt Lietuvā vai Baltkrievijā. Viena delfīnterapijas kursa izmaksas 800 - 1750 eiro apmērā. 35 000 eiro ziedojums var palīdzēt vismaz 20 smagi slimiem bērniem no visas Latvijas saņemt nepieciešamo delfīnterapijas ārstniecisko kursu!

Ziedot projektam "Dakteris Delfīns" iespējams arī lejuplādējot aplikāciju no Knoq.lv, jo uzņēmums par katru lejuplādēto aplikāciju ziedo projektam 0.50 eiro.

Palīdzēsim smagi slimiem bērniem satikt dakteri Delfīnu!

Projekts ievietots portālā 28.01.2015

Projekts noslēgts 12.11.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

Drošie soļi

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Piepildi bērniņa sapni!

Ukraina. Brīvības rezidence

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €