Seko mums Šodien saziedoti jau 1,200.51 €

Atkārtota palīdzība Tatjanai Andrejevai

Liepājniecei Tatjanai ir 60 gadi, viņa ir 2 dēlu mamma, visu mūžu strādājusi tirdzniecībā kā pārdevēja un prečzine. Jau deviņus gadus Tatjana cīnās ar ļaundabīgu audzēju – Hodžkina limfomu. Tatjana visus šos gadus cītīgi ārstējās. Pērn slimība bija atgriezusies ar jaunu spēku - Tatjana cieta stipras sāpes, viņai pat bija grūtības staigāt. Pateicoties ziedotāju palīdzībai, viņa bija varējusi saņemt ārstu konsīlija nozīmēto un valsts neapmaksāto zāļu kursu, kas uz neilgu laiku deva uzlabojumus un ļāva Tatjanai sagaidīt 60. dzimšanas dienu. 

Šobrīd, izvērtējot Tatjanas veselības stāvokli, ārstu konsīlijs nozīmējis citu medikamentu Bendamustīnu ārstniecības turpināšanai. Tā cena ir 1360 eiro, 8 kursiem tuvākā pusgada laikā nepieciešami 10 880 eiro, no kuriem 41 eiro ir pieejams no iepriekš saziedotajiem un neizlietotajiem līdzekļiem. Līdzekļu zāļu iegādei viņai nav, tādēļ Tatjana atkal lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Tatjana ļoti vēlas dzīvot, īpaši šobrīd, kad parādījusies atkal cerība uz veselības uzlabošanos. Viņa cer piedzīvot jaunākā dēla kāzas, kas būs nākošajā gadā un sagaidīt pirmos mazbērnus.

Palīdzēsim Tatjanai!

 

Projekts ievietots portālā 29.10.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Bērna sargeņģelis

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 042.65 €