Seko mums Šodien saziedoti jau 7,199.65 €

Ukrainas māja Latvijā

Ukrainas māja Latvijā ir kopienu centrs ukraiņu kara bēgļiem Latvijā. Tā ir īpaša vieta, kur radīt māju sajūtu tiem ukraiņu kara bēgļiem, kuriem nav iespējas atgriezties dzimtenē. Tas ir kultūras un mākslas centrs, kur saglabāt savas tautas vērtības un dziedēt dvēseli. Kā arī sociālais centrs, kur saņemt palīdzību šeit un tagad. Glabājot ukraiņu tautas vērtības un valodu, tiks dota iespēja mācīties latviešu valodu.

Ukrainas mājā Latvijā būs:

1. Medicīniskā, sociālā un izglītības palīdzība ukraiņu bēgļiem.

2. "Garīgā veselība" - visaptveroša pieeja, kas vērsta uz emocionālu atbalstu, kas saistīta ar speciālistu darbu psiholoģijas jomā (psihologs, mākslas terapija un citas terapeitiskās jomas)

3. "Mākslas laboratorija" - aktiermākslas nodarbības.

4. "Mūzikas darbnīca" - banduras spēles apguve un nodarbības pie vokālā skolotāja.

5. MĀKSLA - dažādas meistarklases, izglītojošas un izglītojošas nodarbības

Ukrainas māja Latvijā tiek veidota ar Ukrainas vēstniecības Latvijā atbalstu, lai ukraiņu diasporai, kura augstu vērtē savu izcelsmi un lepojas ar to būtu kopienas centrs. Aicinām atbalstīt Ukrainas mājas Latvijā darbību ar savu ziedojumu.

Projekts ievietots portālā 24.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Aktuālie apakšprojekti:

Drons 148.artilērijas brigādei

Saziedoti 121.00 €

Palīdzība Ukrainas 148.artilērijas brigādei

Kopā: 0.00

Vārds, Uzvārds
E-pasts


Citi aktuāli projekti

Palīdzība Linardam Liepiņam

Ukrainas cilvēkiem!

Onkoloģijas pacientiem

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 446 118.49 €