Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Atkārtota palīdzība Kristīnai Koniševskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesasite ir noslēgta sakarā ar terapijas maiņu. Kristinai  plānota radioķirurģijas procedūra. 

Kristīnai no Olaines bija tikai 25 gadi, kad neilgi pēc otrā dēliņa piedzimšanas viņai atklāja krūts vēzi. Ir pagājuši gandrīz seši gadi, Kristīna ir pārcietusi operāciju un vairākas ķīmijterapijas, zaudējusi savus skaistos garos matus, pieņēmusi, ka var būs skaista arī bez matiem.

Mati atauga un slimību uz kādu laiku bija izdevies uzveikt. Tomēr pirms kāda laika slimība atgriezās ar metastāzēm plaušās. Kristīna turpināja ārstēties, audzināt savus nu jau 5 un 11 gadus vecos dēlus, strādāt iepriecinot cilvēkus svētkos ar krāsainiem baloniem un savā skaistumkopšanas salonā. Slimības saasinājuma brīdī Kristīna pat izveidoja labdarības akciju “Jaunā es”, sniedzot bezmaksas skaistumkopšanu citām vēža slimniecēm. Tādējādi viņa aicināja sievietes nepadoties cīņā ar slimību, parūpēties par sevi un ieraudzīt, ka ikviena sieviete var būt skaista neatkarīgi no diagnozes.  

Tomēr šobrīd palīdzība ir nepieciešama pašai Kristīnai. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis zāles Kadcyla, kas nav valsts apmaksātas, individuālo kompensāciju Nacionālais veselības diesnts ir atteicis. Ik pēc 6 nedēļām to iegādei nepieciešami 3726,13 eiro. Kristīnei pērn tika nozīmēti 8 zāļu kursi, kuru iegādei šobrīd trūkst vēl 14 535,24 eiro. Šādi līdzekļi ģimenei nav, tādēļ Kristīna lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Kristīnai!

Projekts ievietots portālā 05.01.2022

Projekts noslēgts 20.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros

Palīdzība Anatolijam Naumovam

Palīdzība Dēvidam Sokolovam

Bērniem ar autismu

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 998.35 €