Follow us Today has already donated 205.00 €

Atkārtota palīdzība Kristīnai Koniševskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesasite ir noslēgta sakarā ar terapijas maiņu. Kristinai  plānota radioķirurģijas procedūra. 

Kristīnai no Olaines bija tikai 25 gadi, kad neilgi pēc otrā dēliņa piedzimšanas viņai atklāja krūts vēzi. Ir pagājuši gandrīz seši gadi, Kristīna ir pārcietusi operāciju un vairākas ķīmijterapijas, zaudējusi savus skaistos garos matus, pieņēmusi, ka var būs skaista arī bez matiem.

Mati atauga un slimību uz kādu laiku bija izdevies uzveikt. Tomēr pirms kāda laika slimība atgriezās ar metastāzēm plaušās. Kristīna turpināja ārstēties, audzināt savus nu jau 5 un 11 gadus vecos dēlus, strādāt iepriecinot cilvēkus svētkos ar krāsainiem baloniem un savā skaistumkopšanas salonā. Slimības saasinājuma brīdī Kristīna pat izveidoja labdarības akciju “Jaunā es”, sniedzot bezmaksas skaistumkopšanu citām vēža slimniecēm. Tādējādi viņa aicināja sievietes nepadoties cīņā ar slimību, parūpēties par sevi un ieraudzīt, ka ikviena sieviete var būt skaista neatkarīgi no diagnozes.  

Tomēr šobrīd palīdzība ir nepieciešama pašai Kristīnai. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis zāles Kadcyla, kas nav valsts apmaksātas, individuālo kompensāciju Nacionālais veselības diesnts ir atteicis. Ik pēc 6 nedēļām to iegādei nepieciešami 3726,13 eiro. Kristīnei pērn tika nozīmēti 8 zāļu kursi, kuru iegādei šobrīd trūkst vēl 14 535,24 eiro. Šādi līdzekļi ģimenei nav, tādēļ Kristīna lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Kristīnai!

The Project is placed online on: 05.01.2022

Project completed 20.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Latvian musicians - for Ukrainian soldiers

For Oncology Patients

Atmīnēšanas robots LABAIS

Locomotive ESU2a for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 054 185.45 €