Seko mums Šodien saziedoti jau 1,447.00 €

Atkārtota palīdzība Ingvildai Valainei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem. Ingvildai ir mainīta turpmākā ārstēšana, tādēļ ziedojumu piesaiste šobrīd ir noslēgta.

Ingvildai tikko palika 58 gadi un jau 11 gadus viņa sadzīvo ar diagnozi - vēzis. Viņa dzīvo Rīgā. 

“Mana dzīve apmeta kūleni, šoks, izmisums. Pēc operācijas bija jāmācas sevi pieņemt tādu, kāda biju. Tad sekoja apstarošana, hormonu zāles, tas bija smagi. Pēc 5 gadiem slimība atgriezās ar metastāzēm ribā, tā tika izoperēta. Tomēr tas nepalīdzēja, metastāzes turpināja attīstīties mugurkaulā, ribās, plaušās, aknās. Pēdējos 4 gadus nav bijusi diena, kas būtu pagājusi bez sāpēm. Katru mēnesi slimnīcā saņemu zāles kaulu stiprināšanai,“ stāsta Ingvilda.

Ingvilda izaudzinājusi divus dēlus, viņai ir maģistra grāds ekonomikā, viņa strādājusi par ekonomisti, grāmatvedi, biroja vadītāju. Ingvilda vienmēr paticis aktīvs dzīvesveids, ceļošana, aerobika, dārza darbi, ļoti patīk dzīvnieki, sevišķi ģimenes mīlulis rudais runcis Miks, kas tika paņemts no patversmes, kuram šogad pievienojās pelēkais runčuks Zigmunds, ko maijā dārzā dzemdēja pieklīdusi kaķenīte.

Viņas sirdslieta ir dziedāšana. Ingvilda dzied kopš 3 gadu vecuma, viņa beigusi arī mūzikas skolu. Kopš 1979. gada viņa piedalījusies visos Latviešu Dziesmu un deju svētkos. Neskatoties uz slimību viņa joprojām dzied korī Salve. "Mūzika ļoti palīdz dzīvot," saka Ingvilda. Viņa ir laimīga, ka neskaties uz slimības saasinājumu, viņa varēja dziedāt Latvijas simtgades Dziesmu svētkos.

Pavasarī Ingvildai nācās lūgt līdzcilvēku palīdzību, valsts neapmaksātu zāļu -  Palbociclib iegādei. Taču pēc 3 zāļu kursiem Ingvildai uzlabojumu nebija un metastāze jau bija skārusi arī galvu. Tādēļ šobrīd ārstu konsīlijs nozīmējis citu medikamentu - Afinitor. Ingvilda jau saņēmusi divus šos zāļu kursus un analīzes uzrāda, ka audzēja marķieri ir samazinājušies uz pusi. Diemžēl arī šīs zāles Ingvildas diagnozei valsts neapmaksā.  Trīs mēnešu zāļu kurss maksā 3394.51 eiro, gadu ilgam ārstniecības kursam nepieciešami 13578.04 eiro. 

“Ir grūti, ir ļoti grūti, bet dzīvotgriba laikam ir stiprāka par visu. Šogad esmu kļuvusi par vecmāmiņu burvīgam mazdēliņam. Ļoti gribētos redzēt mazdēliņu paaugamies. Paldies jau iepriekš visiem mīļajiem cilvēkiem, kas palīdz man turpināt dzīvot, līdz asarām paldies!“ stāsta Ingvilda un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Ingvildai!

 

Projekts ievietots portālā 14.12.2018

Projekts noslēgts 24.05.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Ralfam Kalniņam

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Palīdzība Inesei Aļošinai

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

824 670.48 €