Follow us Today has already donated 1,461.00 €

Atkārtota palīdzība Ingvildai Valainei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem. Ingvildai ir mainīta turpmākā ārstēšana, tādēļ ziedojumu piesaiste šobrīd ir noslēgta.

Ingvildai tikko palika 58 gadi un jau 11 gadus viņa sadzīvo ar diagnozi - vēzis. Viņa dzīvo Rīgā. 

“Mana dzīve apmeta kūleni, šoks, izmisums. Pēc operācijas bija jāmācas sevi pieņemt tādu, kāda biju. Tad sekoja apstarošana, hormonu zāles, tas bija smagi. Pēc 5 gadiem slimība atgriezās ar metastāzēm ribā, tā tika izoperēta. Tomēr tas nepalīdzēja, metastāzes turpināja attīstīties mugurkaulā, ribās, plaušās, aknās. Pēdējos 4 gadus nav bijusi diena, kas būtu pagājusi bez sāpēm. Katru mēnesi slimnīcā saņemu zāles kaulu stiprināšanai,“ stāsta Ingvilda.

Ingvilda izaudzinājusi divus dēlus, viņai ir maģistra grāds ekonomikā, viņa strādājusi par ekonomisti, grāmatvedi, biroja vadītāju. Ingvilda vienmēr paticis aktīvs dzīvesveids, ceļošana, aerobika, dārza darbi, ļoti patīk dzīvnieki, sevišķi ģimenes mīlulis rudais runcis Miks, kas tika paņemts no patversmes, kuram šogad pievienojās pelēkais runčuks Zigmunds, ko maijā dārzā dzemdēja pieklīdusi kaķenīte.

Viņas sirdslieta ir dziedāšana. Ingvilda dzied kopš 3 gadu vecuma, viņa beigusi arī mūzikas skolu. Kopš 1979. gada viņa piedalījusies visos Latviešu Dziesmu un deju svētkos. Neskatoties uz slimību viņa joprojām dzied korī Salve. "Mūzika ļoti palīdz dzīvot," saka Ingvilda. Viņa ir laimīga, ka neskaties uz slimības saasinājumu, viņa varēja dziedāt Latvijas simtgades Dziesmu svētkos.

Pavasarī Ingvildai nācās lūgt līdzcilvēku palīdzību, valsts neapmaksātu zāļu -  Palbociclib iegādei. Taču pēc 3 zāļu kursiem Ingvildai uzlabojumu nebija un metastāze jau bija skārusi arī galvu. Tādēļ šobrīd ārstu konsīlijs nozīmējis citu medikamentu - Afinitor. Ingvilda jau saņēmusi divus šos zāļu kursus un analīzes uzrāda, ka audzēja marķieri ir samazinājušies uz pusi. Diemžēl arī šīs zāles Ingvildas diagnozei valsts neapmaksā.  Trīs mēnešu zāļu kurss maksā 3394.51 eiro, gadu ilgam ārstniecības kursam nepieciešami 13578.04 eiro. 

“Ir grūti, ir ļoti grūti, bet dzīvotgriba laikam ir stiprāka par visu. Šogad esmu kļuvusi par vecmāmiņu burvīgam mazdēliņam. Ļoti gribētos redzēt mazdēliņu paaugamies. Paldies jau iepriekš visiem mīļajiem cilvēkiem, kas palīdz man turpināt dzīvot, līdz asarām paldies!“ stāsta Ingvilda un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Ingvildai!

 

The Project is placed online on: 14.12.2018

Projekts noslēgts 24.05.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Dots devējam atdodas

Help POGA grow!

Fulfil a child's dream!

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

727 776.62 €