Seko mums Šodien saziedoti jau 2,896.50 €

Atkārtota palīdzība Aleksandram Kušlim

Sirsnīgs paldies par atbalstu. Aleksandram nepieciešamā summa ir saziedota.

Aleksandrs ir emocionāls, smaidīgs un vienmēr pozitīvs 22 gadus vecs puisis, taču viņam ir diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka - spastiskā tetraparēze, kā arī ir uzvedības traucējumi un astigmātisma - redzes traucējumi. Tādēļ zēns atšķiras no saviem vienaudžiem un viņam nepieciešama īpaša aprūpe. 

Lai arī Aleksandrs aktīvi līdzdarbojas, taču pats saviem spēkiem nespēj paēst un pārģēbties, kā arī ir grūtības pārvietoties- staigāt. Aleksandrs visu viņam teikto saprot, bet nevar neko pateikt, vien neskaidri izrunā atsevišķus vārdus. Puisis patstāvīgi saliek puzles, skatās bilžu grāmatas, uzmanīgi klausās priekšā lasīto tekstu. Divas reizes nedēļā pie Aleksandra uz mājām nāk skolotāja. 

Aleksandrs ir vienīgais bērns ģimenē, taču viņa mamma ir vājredzīga 1. grupas invalīde, tādēļ liels atbalsts ir vecmāmiņa. Viņa ved zēnu uz procedūrām, pavada uz sociālās rehabilitācijas centriem. Ģimene dzīvo pieticīgi, vienīgais pelnītājs ir Aleksandra tēvs. 

Aleksandram ir nepieciešama rehabilitācija kursa veidā, lai viņa stāvoklis nepasliktinātos.  Viena 21 dienu kursa izmaksas Rehabilitācijas centrā Jaunķemeri ir līdz pat 1428 eiro. No iepriekš saziedotajiem līdzekļiem atlikumā ir 1006.61 eiro, tādēļ ģimene lūdz palīdzību 421.39 eiro apmērā. 

Palīdzēsim Aleksandram! 

Projekts ievietots portālā 18.05.2020

Projekts noslēgts 03.06.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Es apņemos

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

805 465.86 €