Follow us Today has already donated 2,066.00 €

Atkārtota palīdzība Aleksandram Kušlim

Sirsnīgs paldies par atbalstu. Aleksandram nepieciešamā summa ir saziedota.

Aleksandrs ir emocionāls, smaidīgs un vienmēr pozitīvs 22 gadus vecs puisis, taču viņam ir diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka - spastiskā tetraparēze, kā arī ir uzvedības traucējumi un astigmātisma - redzes traucējumi. Tādēļ zēns atšķiras no saviem vienaudžiem un viņam nepieciešama īpaša aprūpe. 

Lai arī Aleksandrs aktīvi līdzdarbojas, taču pats saviem spēkiem nespēj paēst un pārģēbties, kā arī ir grūtības pārvietoties- staigāt. Aleksandrs visu viņam teikto saprot, bet nevar neko pateikt, vien neskaidri izrunā atsevišķus vārdus. Puisis patstāvīgi saliek puzles, skatās bilžu grāmatas, uzmanīgi klausās priekšā lasīto tekstu. Divas reizes nedēļā pie Aleksandra uz mājām nāk skolotāja. 

Aleksandrs ir vienīgais bērns ģimenē, taču viņa mamma ir vājredzīga 1. grupas invalīde, tādēļ liels atbalsts ir vecmāmiņa. Viņa ved zēnu uz procedūrām, pavada uz sociālās rehabilitācijas centriem. Ģimene dzīvo pieticīgi, vienīgais pelnītājs ir Aleksandra tēvs. 

Aleksandram ir nepieciešama rehabilitācija kursa veidā, lai viņa stāvoklis nepasliktinātos.  Viena 21 dienu kursa izmaksas Rehabilitācijas centrā Jaunķemeri ir līdz pat 1428 eiro. No iepriekš saziedotajiem līdzekļiem atlikumā ir 1006.61 eiro, tādēļ ģimene lūdz palīdzību 421.39 eiro apmērā. 

Palīdzēsim Aleksandram! 

The Project is placed online on: 18.05.2020

Projekts noslēgts 03.06.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Help POGA grow!

For mums with special children

Palīdzība Mārim Pavāram

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 168 509.21 €