Seko mums Šodien saziedoti jau 1,217.38 €

Atkārtota palīdzība Aleksandram Damlamajanam

Aleksandram ir 62 gadi. Viņš vairāk nekā 20 gadus strādāja par automašīnu audiosistēmu meistaru, bija izveidojis savu firmu.  Diemžēl nu jau 8 gadus Aleksandrs sadzīvo ar smagu diagnozi – ļaundabīgu plaušu audzēju. Aleksandrs pārcietis 3 operācijas, vairākus ķīmijterapijas kursus un apstarošanas. Lai gan sākotnējās prognozes izveseļoties bija niecīgas, slimība uz laiku tika uzveikta. Tomēr pirms pāris gadiem tā atkal atgriezās.

Šobrīd ārstu konsīlijs nozīmējis Aleksandram medikamentu Atezolizumab. Viņš jau ir saņēmis vairākas zāļu devas, vienu no tām ar ziedotāju atbalstu, analīzes un pašsajūta ir izlabojusies. Aleksandrs lūdz palīdzību arī nākamā zāļu kursa apmaksai 5342.32 eiro apmērā. Šādu līdzekļu Aleksandram nav. Viņi dzīvo divatā ar sievu, ģimenes mīluli suni un diviem no ielas pieņemtiem kaķiem. 

Palīdzēsim Aleksandram!

Projekts ievietots portālā 25.10.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Artjomam Jacišinam

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

822 148.16 €