Follow us Today has already donated 2,373.00 €

Atkārtota palīdzība Aleksandram Damlamajanam

Aleksandram ir 62 gadi. Viņš vairāk nekā 20 gadus strādāja par automašīnu audiosistēmu meistaru, bija izveidojis savu firmu.  Diemžēl nu jau 8 gadus Aleksandrs sadzīvo ar smagu diagnozi – ļaundabīgu plaušu audzēju. Aleksandrs pārcietis 3 operācijas, vairākus ķīmijterapijas kursus un apstarošanas. Lai gan sākotnējās prognozes izveseļoties bija niecīgas, slimība uz laiku tika uzveikta. Tomēr pirms pāris gadiem tā atkal atgriezās.

Šobrīd ārstu konsīlijs nozīmējis Aleksandram medikamentu Atezolizumab. Viņš jau ir saņēmis vairākas zāļu devas, vienu no tām ar ziedotāju atbalstu, analīzes un pašsajūta ir izlabojusies. Aleksandrs lūdz palīdzību arī nākamā zāļu kursa apmaksai 5342.32 eiro apmērā. Šādu līdzekļu Aleksandram nav. Viņi dzīvo divatā ar sievu, ģimenes mīluli suni un diviem no ielas pieņemtiem kaķiem. 

Palīdzēsim Aleksandram!

The Project is placed online on: 25.10.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Families with children who have impairments

Doctor POGA

Support special children!

Palīdzība Luīzei Edulei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

57 476.07 €