Follow us Today has already donated 2,729.97 €

Atbalsts Valērijai Širokovai

Mērķis: rehabilitācija Latvijā.
Gadā nepieciešami: 846 lati.

Valērija Širokova, dz.g. 2007., Rīga 

 Valērija ir dzīvespriecīga, zinātkāra meitenīte. Patīk būt bērnu sabiedrībā, ļoti mīl dzīvniekus. Valērijai 11 mēnešu vecumā uzstādīja diagnozi -  organisks CNS bojājums. Psihomotorās un valodas attīstības aizture.

Pēc vairākiem rehabilitācijas kursiem Gaiļezerā,  NRC Vaivari un Baltezera sanatorijā Valērija sāka staigāt. Tā bija vislielākā laime meitenītes un viņas māmiņas dzīvē.
Bet joprojām Valērija nespēj pilnvērtīgi dzīvot. Viņa ātri nogurst, nevar kāpt pa kāpnēm, skriet un lekt.  Meitenīte nerunā.

Visi ģimenes ietaupījumi aiziet, lai nodrošinātu nodarbības pie logopēda, fizioterapeita un Valērija saņemtu masāžas. Ar to meitenītes pilnvērtīgai attīstībai ir par maz.

Valērijai ļoti nepieciešams vienu reizi gadā saņemt rehabilitācijas kursu Nacionālajā rehabilitācijas centrā „Vaivari”.
Gadā nepieciešami 846 lati.

Palīdzēsim Valērijai!


Projekts ievietots portālā: 04.03.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Medical Massage

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Atkārtota palīdzība Ingai Mengotei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 033 389.58 €