Seko mums Šodien saziedoti jau 930.00 €

Atbalsts Stefanam Neļubinam

Desmit gadus vecajam Stefanam ir bērnības autisms un vidēji smaga garīga atpalicība. Zēns nerunā, viņam nav vecumam atbilstošu zināšanu un pašaprūpes iemaņu, ir traucēta iekļaušanās sabiedrībā. Stefans ir ļoti emocionāls, nevar izteikt savas vēlmes un vajadzības, jūtīgi reaģē, ja kaut ko vēlas. Zēns nemāk komunicēt ar vienaudžiem. Stefanam ļoti patīk nodarboties ar sportu, spēlēt spēles. Ikdienā zēnam ir nepieciešama pastāvīga pieaugušā klātbūtne uzraudzība, kontrole un palīdzība. Stefans mācās Rīgas 3. speciālajā skolā. Psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanai, runas attīstības veicināšanai, psihiatrs zēnam rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene no saviem līdzekļiem apmaksā zēnam psihologu, reitterapiju un peldēšanas nodarbības. Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu visas terapijas, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 1270 eiro, no kuriem 22 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1248 eiro.

Ģimene apmaksās vīzu noformēšanu un ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Stefanam!

Projekts ievietots portālā 01.02.2019

Projekts noslēgts 30.03.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Es apņemos

Atbalsti rūpju bērniņus!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Inesei Aļošinai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

795 292.14 €