Follow us Today has already donated 25.00 €

Atbalsts Stefanam Neļubinam

Desmit gadus vecajam Stefanam ir bērnības autisms un vidēji smaga garīga atpalicība. Zēns nerunā, viņam nav vecumam atbilstošu zināšanu un pašaprūpes iemaņu, ir traucēta iekļaušanās sabiedrībā. Stefans ir ļoti emocionāls, nevar izteikt savas vēlmes un vajadzības, jūtīgi reaģē, ja kaut ko vēlas. Zēns nemāk komunicēt ar vienaudžiem. Stefanam ļoti patīk nodarboties ar sportu, spēlēt spēles. Ikdienā zēnam ir nepieciešama pastāvīga pieaugušā klātbūtne uzraudzība, kontrole un palīdzība. Stefans mācās Rīgas 3. speciālajā skolā. Psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanai, runas attīstības veicināšanai, psihiatrs zēnam rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene no saviem līdzekļiem apmaksā zēnam psihologu, reitterapiju un peldēšanas nodarbības. Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu visas terapijas, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 1270 eiro, no kuriem 22 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1248 eiro.

Ģimene apmaksās vīzu noformēšanu un ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Stefanam!

The Project is placed online on: 01.02.2019

Projekts noslēgts 30.03.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support special children!

Bērna sargeņģelis

Palīdzība Stefanam Netunahinam

Fulfil a child's dream!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

728 086.62 €