Seko mums Šodien saziedoti jau 4,112.60 €

Atbalsts Sandim Kalvānam

Mērķis: reitterapija
Gadā nepieciešami: 900 lati

Sandis Kalvāns, dz. g. 2006., Ludza

Sandis dzima grūtniecības 8. mēnesī. Puisēna svars bija 2450 grami un augums 47 cm. Pirmos divus savas dzīves mēnešus zēns pavadīja slimnīcā. Sandim tika uzstādīta diagnoze - bērnu cerebrālā trieka. Zēns šobrīd vēl nestaigā.

 Sandis regulāri saņem rehabilitācijas kursus Rāznas rehabilitācijas centrā un NRC „Vaivari”, kā arī masāžas un fizioterapijas kursus.
Pateicoties ziedotāju atsaucībai Sandis jau saņēma reitterapijas kursu 2010. gadā. Zēns ļoti mīl nodarbības ar zirgu. Šī terapija ir devusi pozitīvus rezultātus. Sandis tagad spēj apmēram 5 minūtes pastāvīgi sēdēt. Ar mammas palīdzību zēns var nelielu attālumu iet. Ir uzlabojusies zēna valoda, ir parādījusies interese un zēns spēlē dažādas spēles, patīk zīmēt. Agrāk Sandis to nespēja darīt.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību arī turpmāk palīdzēt apmaksāt zēnam reitterapiju. Gimenes ienākumi ir mazi, līdzekļi ir nepietiekoši, lai segtu visus izdevumus.

Lai Sandis regulāri varētu apmeklēt reitterapijas nodarbības gadā nepieciešami 900 lati.

Palīdzēsim!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Palīdzība Reinim Ķerim

Ukrainas māja Latvijā

Palīdzība Sofijai Sirmei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 755 615.74 €