Follow us Today has already donated 2,550.00 €

Atbalsts Sandim Kalvānam

Mērķis: reitterapija
Gadā nepieciešami: 900 lati

Sandis Kalvāns, dz. g. 2006., Ludza

Sandis dzima grūtniecības 8. mēnesī. Puisēna svars bija 2450 grami un augums 47 cm. Pirmos divus savas dzīves mēnešus zēns pavadīja slimnīcā. Sandim tika uzstādīta diagnoze - bērnu cerebrālā trieka. Zēns šobrīd vēl nestaigā.

 Sandis regulāri saņem rehabilitācijas kursus Rāznas rehabilitācijas centrā un NRC „Vaivari”, kā arī masāžas un fizioterapijas kursus.
Pateicoties ziedotāju atsaucībai Sandis jau saņēma reitterapijas kursu 2010. gadā. Zēns ļoti mīl nodarbības ar zirgu. Šī terapija ir devusi pozitīvus rezultātus. Sandis tagad spēj apmēram 5 minūtes pastāvīgi sēdēt. Ar mammas palīdzību zēns var nelielu attālumu iet. Ir uzlabojusies zēna valoda, ir parādījusies interese un zēns spēlē dažādas spēles, patīk zīmēt. Agrāk Sandis to nespēja darīt.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību arī turpmāk palīdzēt apmaksāt zēnam reitterapiju. Gimenes ienākumi ir mazi, līdzekļi ir nepietiekoši, lai segtu visus izdevumus.

Lai Sandis regulāri varētu apmeklēt reitterapijas nodarbības gadā nepieciešami 900 lati.

Palīdzēsim!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Stand With Ukraine

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Safe steps

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 159 153.59 €