Seko mums Šodien saziedoti jau 1,549.00 €

Atbalsts Sabīnei Strodei

Sabīnei ir 4 gadiņi, viņa ģimenē ir ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš. Kad Sabīne piedzima, tai vajadzēja būt skaistākajai dienai, pilnai tikai ar prieka un laimes mirkļiem. Diemžēl viss izvērtās pavisam citādi. Meitenītes nākšana pasaulē bija ilga un sarežģīta, tā rezultātā bērnam bija skābekļa trūkums. Meitenīte tika reanimēta un tas atstāja nopietnas sekas uz bērna tālāko attīstību. Ārstu uzstādītā diagnoze – hipoksiski išēmiski CNS bojājums, bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, valodas traucējumi.

Par spīti noteiktajām diagnozēm Sabīne ir ļoti smaidīga un atvērta visam jaunajam. Meitenīte ir uzsākusi bērnudārza gaitas, kas ir liels pārbaudījums gan vecākiem, gan audzinātājām, jo meitenīte nestaigā, ar grūtībām izmanto labo roku, izteikta spastika abās kājās, grūti noturēt līdzsvaru sēdus pozā. Sabīne visu saprot, visu grib, bet ne visu var un spēj. Meitenei ir ļoti liela interese par apkārtējo pasauli un spītīgs raksturs, tāpēc veiktā rehabilitācija un apmeklētās nodarbības dod rezultātu.

Pēc trīs jau saņemtajiem rehabilitācijas kursiem centrā ,,Poga”, meitenei  ir nostiprinājusies muguras muskulatūra. Ir parādījušies pirmie vārdi, ar Sabīni jau var komunicēt un sarunāties, saprotot, kas viņai patīk vai nepatīk. Lielākais sasniegums – lēna, nedroša rāpošana uz priekšu. Tāpēc vēl ir ļoti daudz darba, lai Sabīnes fizisko attīstību pielīdzinātu viņas iekšējai pasaulei. Meitenei ir idejas, viņa izsaka savas vajadzības lielākoties ar žestiem, uz pasauli skatās ar izpratni. Šobrīd lielākās pūles tiek veltītas tam, lai Sabīne pati spētu pārvietoties un kādreiz pati par sevi parūpēties. Sabīne ar ziedotāju atbalstu jau apmeklē reitterapijas nodarbības.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Sabīne 2019.-2020.gadā rehabilitācijas centrā ,,Poga” varētu saņemt trīs intensīvās rehabilitācijas kursus. Intensīva 15 dienu kursa laikā iekļautas "TheraSuit 3" nodarbības, 8 ergoterapeita, 9 audiologopēda nodarbības. Viena kursa izmaksas ir 1735 eiro. Lai Sabīnītei varētu nodrošināt trīs šādus kursus, kopā nepieciešami 5205 eiro.

Vecāki saka lielu paldies par katru ziedojumu un cer, ka Sabīne kļūs par pilntiesīgu un spējīgu cilvēku par spīti likteņa pārbaudījumiem, it sevišķi tādēļ, ka meitene uzrāda pozitīvus rezultātus pēc katra izietā ,,Pogas” kursa.

Palīdzēsim Sabīnei!

 

Projekts ievietots portālā 24.07.2019

Projekts noslēgts 07.02.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Rehabilitācija Akimam Kavaļenko

Piepildi bērniņa sapni!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

158 090.36 €