Follow us Today has already donated 1,266.27 €

Atbalsts Sabīnei Strodei

Sabīnei ir 4 gadiņi, viņa ģimenē ir ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš. Kad Sabīne piedzima, tai vajadzēja būt skaistākajai dienai, pilnai tikai ar prieka un laimes mirkļiem. Diemžēl viss izvērtās pavisam citādi. Meitenītes nākšana pasaulē bija ilga un sarežģīta, tā rezultātā bērnam bija skābekļa trūkums. Meitenīte tika reanimēta un tas atstāja nopietnas sekas uz bērna tālāko attīstību. Ārstu uzstādītā diagnoze – hipoksiski išēmiski CNS bojājums, bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, valodas traucējumi.

Par spīti noteiktajām diagnozēm Sabīne ir ļoti smaidīga un atvērta visam jaunajam. Meitenīte ir uzsākusi bērnudārza gaitas, kas ir liels pārbaudījums gan vecākiem, gan audzinātājām, jo meitenīte nestaigā, ar grūtībām izmanto labo roku, izteikta spastika abās kājās, grūti noturēt līdzsvaru sēdus pozā. Sabīne visu saprot, visu grib, bet ne visu var un spēj. Meitenei ir ļoti liela interese par apkārtējo pasauli un spītīgs raksturs, tāpēc veiktā rehabilitācija un apmeklētās nodarbības dod rezultātu.

Pēc trīs jau saņemtajiem rehabilitācijas kursiem centrā ,,Poga”, meitenei  ir nostiprinājusies muguras muskulatūra. Ir parādījušies pirmie vārdi, ar Sabīni jau var komunicēt un sarunāties, saprotot, kas viņai patīk vai nepatīk. Lielākais sasniegums – lēna, nedroša rāpošana uz priekšu. Tāpēc vēl ir ļoti daudz darba, lai Sabīnes fizisko attīstību pielīdzinātu viņas iekšējai pasaulei. Meitenei ir idejas, viņa izsaka savas vajadzības lielākoties ar žestiem, uz pasauli skatās ar izpratni. Šobrīd lielākās pūles tiek veltītas tam, lai Sabīne pati spētu pārvietoties un kādreiz pati par sevi parūpēties. Sabīne ar ziedotāju atbalstu jau apmeklē reitterapijas nodarbības.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Sabīne 2019.-2020.gadā rehabilitācijas centrā ,,Poga” varētu saņemt trīs intensīvās rehabilitācijas kursus. Intensīva 15 dienu kursa laikā iekļautas "TheraSuit 3" nodarbības, 8 ergoterapeita, 9 audiologopēda nodarbības. Viena kursa izmaksas ir 1735 eiro. Lai Sabīnītei varētu nodrošināt trīs šādus kursus, kopā nepieciešami 5205 eiro.

Vecāki saka lielu paldies par katru ziedojumu un cer, ka Sabīne kļūs par pilntiesīgu un spējīgu cilvēku par spīti likteņa pārbaudījumiem, it sevišķi tādēļ, ka meitene uzrāda pozitīvus rezultātus pēc katra izietā ,,Pogas” kursa.

Palīdzēsim Sabīnei!

 

The Project is placed online on: 24.07.2019

Projekts noslēgts 07.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support special children!

Doctor Dolphin

Palīdzība Tatianai Ivanovai

Palīdzēsim izglābt dzīvības

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

589 854.40 €