Follow us Today has already donated 2,859.97 €

Atbalsts Rūtai Rudzei

Mērķis: rehabilitācija Slovākijā „Adeli” centrā.

Gadā nepieciešams: 6492 lati.

Rūta Rudze, dz. g. 2008., Ķegums

Rūta ir māsa diviem lielajiem brāļiem. Meitenīte dzimusi grūtniecības 30. nedēļā. Dzemdību traumas rezultātā guvusi 4. pakāpes asinsizplūdumu, kas izraisījis meningītu. Pēc tā pārslimošanas dzīves trešajā nedēļā ārsti konstatējuši abpusēju smadzeņu bojājumu. Rūtai 10 mēnešu vecumā tika uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka.

Kopš 1 mēneša vecuma neatlaidīgi esam darījuši savas meitiņas labā visu, ko esam atraduši par labu esam  viņas veselības uzlabošanai – fizioterapija 3x nedēļā, osteopāts, baseins. No 10 mēnešu vecuma sākām reitterapiju 3x nedēļā, ko turpinām joprojām. Regulāri apmeklējam logopēdu, mūzikas terapiju, Montesori nodarbības. Izietas visas iespējamās rehabilitācijas Latvijā.

Pateicoties ziedotāju labdarībai esam bijuši Truskavecā un Slovākijā centrā ” Adeli”. Pēc „Adeli” apmeklējuma Rūtas panākumi ir acīm redzami, tāpēc ļoti vēlamies turpināt šo iespēju nokļūt tieši šajā centrā.
Viena rehabilitācijas kursa izmaksas šajā centrā ir 2164 lati. Lai sasniegtu labāku rezultātu ārsti rekomendē Slovākijas centrā „Adeli” iziet 3 rehabilitācijas kursus  gadā. Gadā kopā nepieciešami 6492 lati.

Rūta ir iemācījusies rāpot, cenšas piecelties uz celīšiem un aizsniegt mantas. Viņa ir ļoti komunikabla meitene,  visu runā un saprot. Skatās multenes un smīdina brāļus.
Es lūdzu un ticu, ka Rūta staigās un skries pati ar savām kājiņām. Tētis viņai nopirks baltas slidas un Rūta slidos kopā ar savu brāli!
Viss ir Jūsu rokās, mīļie ziedotāji!

 

Projekts ievietots portālā: 20.05.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Families with Disabled Children

Stiprini Stipros

Palīdzība Lidijai Strautniecei

Dental Treatment for People with Special Needs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 033 519.58 €