Seko mums Šodien saziedoti jau 1,291.52 €

Atbalsts Rodrigo Kožemjako

Rodrigo Kožemjako, 2012., Rīga

Mērķis: Rehabilitācijas kurss Medical Center Adeli, Slovākija. Ārsta apmeklējumi Londonā.

Piecus gadus vecajam Rodrigo ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze.

Pateicoties visu dzirdīgo un līdzjūtīgo cilvēku atbalstam Rodrigo jau ir apmeklējis Rehabilitācijas centru Adeli Slovākijā. Paldies visiem, kas palīdzēja!

Pēc saņemtā kursa Rodrigo attīstībā vērojami uzlabojumi, nelieli, bet tomēr sasniegumi. Rodrigo uzvedībā bija novērojamas izmaiņas gan fiziskā, gan garīgā, gan emocionālā ziņā.

Rodrigo ir kļuvis daudz stabilāks un saturīgāks, tāpat sācis stabilāk turēt galvu. Jūtami ir samazinājusies spastika, muskuļu tonuss un hiperkinēzes, kas ir veicinājis fizisko aktivitāti, uzlabojis kustību apjomu un veicinājis kustību mērķtiecību. Tāpat stabili sācis stāvēt uz abām kājām.

Garīgā ziņā, nedaudz palielinājies vārdu krājums, zēns vairāk sācis atpazīt dažādus attēlus un dažus spēj pat samēra skaidri pateikt. Rodrigo kļuvis daudz atvērtāks un parādījies lielāks spars darboties. Tāpat bērns ir kļuvis visādā ziņā daudz aktīvāks un emocionāli piepildītāks.

Ņemot vērā veiksmīgo rehabilitāciju Rodrigo ģimene vēlas arī turpmāk nodrošināt dēlam rehabilitāciju Slovākijas medicīnas centrā.

Rodrigo tika veikta  dziļo galvas smadzeņu slāņu stimulācijas operācija Evelina London Childrens hospital, Lielbritānijā.  Operācija tika apmaksāta par Latvijas valsts piešķirtajiem līdzekļiem.

Pēc operācijas Rodrigo atrodas intensīvā pēcoperācijas novērošanā, tāpēc tuvāko mēnešu laikā Rodrigo būs jāapmeklē Evelina London Childrens hospital, Lielbritānijā katru mēnesi.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Rodrigo 2018. gadā varētu saņemt:

  • Rehabilitācijas kurss Medical Center Adeli – 4000 eiro;
  • Ārsta apmeklējumi Londonā - 1040 eiro.

Lai nodrošinātu Rodrigo rehabilitācijas pakalpojumus gadā kopā nepieciešami 5040 eiro, no kuriem 3523 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2018. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1517 eiro.

Palīdzēsim Rodrigo!

Projektā veiktas izmaiņas 12.07.2018

Projekts ievietots portālā 16.05.2018

Projekts noslēgts 09.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Stefanam Neļubinam

Pilsētas kaķu dzīve

Dzimuši, lai dzīvotu

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 133.66 €